Sayfa 84/116 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 665 - 672 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Bu haftaki Ekonomist Dergisi'nde şirketimiz ile ilgili çok güzel bir haber var...

Dergi bilançosu güçlü 37 şirketi tesbit etmiş...

Net satışlar , fvaök ve net kar kristerleri üzerinden incelemiş...

3 rasyodada sıralamaya giren 8 şirket var biriside Kristal kola...

satışlarını 114,2 milyon tl den 153,3 milyon tl ye yükseltmiş %34 ,3 artırmış ve 19. sıraya girmiş bu konuda...

fvaök 3,5 milyon tlden 7,3 milyon tlye yükselmiş. %107,3 artmış. ve 12. sıraya girmiş...

net kar ise 0,3 milyon tlden 4,2 milyon tlye yükselmiş %1281 artmış ve 2.sıraya girmiş bu konuda....

bilançosu çok sağlam.

borcu çok az....

Torku ile çok büyük bir anlaşma yapıp önümüzdeki yılın üretiminide daha şimdiden önemli ölçüde kapattı.
    Bim ile anlaması devam ediyor,
    A101 'ede zaman zaman üretim yapıyor.
    Çaykur 'a Didi üretimi yapıyor eskisi kadar olmasada
    Su üretim fabrikasının bir kısmını meşrubat üretim tesisine çevirdi kapasitesini %30 kadar artırdı..
    ihracatı devam ediyor..
    kendi markası ilede azda olsa üretimi var

yani bu kadar güzle haberi olup artmayan hisse çok az bulunur diye düşünüyorum.

hisse dağınık tek neden bu sanırım
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. Dostum Ne bekledin ama bu kağıtta helal valla bu sabırla iyi dayandın..30 bin lot aldım bir bu kaldı gitmeyen İki yıl önce 330 larda al sat yapıyorduk vay be geldiği yere bak..

3.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Dostum Ne bekledin ama bu kağıtta helal valla bu sabırla iyi dayandın..30 bin lot aldım bir bu kaldı gitmeyen İki yıl önce 330 larda al sat yapıyorduk vay be geldiği yere bak..
    Valla fabrika müdürü benim kadar bilmez şirketini....

O derece takip ediyorum.

0,50 lerden beri biliyorum bazen kazandım ama dediğiniz gibi son bir kaç yıldır potansiyeli kadar artmadı maalesef...

ama iyi bir mal varsa elinizde eninde sonunda değeri bulur bunu bilir bunu söylerim.
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

4. alan kurumlar.

5. https://invst.ly/swm9l

selam arkadaşlar herhalde beni unutmamısınızdır..?
    KRSTL ,e 2013 yılından beri 3 defa girdim ve çıktım eskiler bilir ..?
    hissenin buralarda ısınma hareketleri sonrası yukarı dönmesini ve yeni zirveler yaşayacagını düşünerek bugün az birşey alıp portföye kattım ve herkese :: BOL ŞANSLAR
    ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Valla fabrika müdürü benim kadar bilmez şirketini....

O derece takip ediyorum.

0,50 lerden beri biliyorum bazen kazandım ama dediğiniz gibi son bir kaç yıldır potansiyeli kadar artmadı maalesef...

ama iyi bir mal varsa elinizde eninde sonunda değeri bulur bunu bilir bunu söylerim.

aynen öyle şirketin tüm seceresini bilirsin ortak :yeniden geldik bakalım kısmet..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 84/116 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •