Sayfa 244/272 İlkİlk ... 144194234242243244245246254 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by yolcuu Yazıyı Oku
    Söylediklerinizde haksız değilsiniz lakin koç içinde geçerli aynı riskler. Gezi olaylarını bahane etmişlerdi bi ara.
    Ben kimsenin isine karismam, fikrimizi soyledik.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by yolcuu Yazıyı Oku
    Söylediklerinizde haksız değilsiniz lakin koç içinde geçerli aynı riskler. Gezi olaylarını bahane etmişlerdi bi ara

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gezi olayları bahane değildi gerçekti... Gezideki dış güdümlü topluluğu koç ve Doğuş finanse etti... Divan otelin bodrumu revire çevrildi... Sürekli lojistik destek yaptılar.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. yabancılar kağıdı terk etmişler görünüyor kağıt serbest düşüşe geçmiş aslında yabancılar sağlam şirketlerin bile yüzüne bakmıyorlar borsada yerli oyuncuların elinde olan kağıtlar alsat yapılıyor yabancılar siyasal islamcı iktidarın türk ekonomisini çökertiğini çok iyi biliyorlar sadakacılar açlar işsizler açlıktan siyasal islamcıları ve mafyanın siyasi ayağını al aşağı edecekler bunu mecbur yapacaklar siyasal islamcılar bunu bildikleri için suriyeden getirdikleri ruh hastası cihatçıları kullanacaklar kürtlere alevilere saldıracaklar istanbul seçimi gibi seçimi iptal edecekler uykudaki canlı bombalar piyasaya çıkacak daha önce pkk ın hendekleri imdata yetişmişti şimdi de canlı bombalar işbaşı yapacak yabancıların öngörüleri bu yöndedir onun için adamlar peyder pey satıp çıkıyorlar siyasal islamcılar seçimle al aşağı edilmeden borsadan bir şey olacağını düşünmüyorum halka arzlarda bir iki tavanla idare edeceğiz kişisel düşüncem bu yöndedir ayrı düşünceler saygımız var ana yasamıza uygundur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by blackman Yazıyı Oku
    yabancılar kağıdı terk etmişler görünüyor kağıt serbest düşüşe geçmiş aslında yabancılar sağlam şirketlerin bile yüzüne bakmıyorlar borsada yerli oyuncuların elinde olan kağıtlar alsat yapılıyor yabancılar siyasal islamcı iktidarın türk ekonomisini çökertiğini çok iyi biliyorlar sadakacılar açlar işsizler açlıktan siyasal islamcıları ve mafyanın siyasi ayağını al aşağı edecekler bunu mecbur yapacaklar siyasal islamcılar bunu bildikleri için suriyeden getirdikleri ruh hastası cihatçıları kullanacaklar kürtlere alevilere saldıracaklar istanbul seçimi gibi seçimi iptal edecekler uykudaki canlı bombalar piyasaya çıkacak daha önce pkk ın hendekleri imdata yetişmişti şimdi de canlı bombalar işbaşı yapacak yabancıların öngörüleri bu yöndedir onun için adamlar peyder pey satıp çıkıyorlar siyasal islamcılar seçimle al aşağı edilmeden borsadan bir şey olacağını düşünmüyorum halka arzlarda bir iki tavanla idare edeceğiz kişisel düşüncem bu yöndedir ayrı düşünceler saygımız var ana yasamıza uygundur
    Sen ne içtin, kafan iyi... Aynısından bende isterim...
    Bu ülkede seçim, demokrasi var... Hazımsızlık için sana Kızılay Afyon maden suyunu tavsiye ederim, hazımsızlığı anında gideriyor kardeşim...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Siyasi komiser havasında baska yerde yazın.Evet..Bu anlayışınız dünyaya entegre olmamız önünde en büyük engel.

6.  Alıntı Originally Posted by Bismark Yazıyı Oku
    Siyasi komiser havasında baska yerde yazın.Evet..Bu anlayışınız dünyaya entegre olmamız önünde en büyük engel.
    Soylenecek cok sey var gerci ya, susmak en iyisi.

Sanirim cogunluk da ayni fikirde, artik tarih olduklari icin kimse bulasmak istemiyor.

7. Tünay kardesim seni burada görmek beni çok mutlu etti.pergoyu satmadım yola devam dedim kısa orta uzun.
    Olaylara bakışın benim bakışımla paraleldir
    Bu böyle devam etmemeli.neyse sağlığın nasıl.pergoyu taşımış devam etmekteyim.degindigin noktalar hariç kargoda problem varmi.Akcaydan beykozda geldim tekrar akcayda donacağım.seni unutmadım kargoda ben yazdım ben çizdim kimseler yoktu .tekrardan görüşmek üzre kendine iyi bak.yoldas.yatirim tavsiyesi asla değildir.nokta

Sayfa 244/272 İlkİlk ... 144194234242243244245246254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •