Sayfa 209/389 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 3108 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: EndeksS

1.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    netice de bakın, TA yani teknik analiz bazen işe yarıyor, tahminde bulunabiliyorsun, işte şimdi terse tahmin yapacağız bu defa, realize nereden gelir bakarken şimdi öncelikle bir tepki hareketi olursa devemında bir yükseliş hareketi

1.rakamda(mekan)
    2.zamanda

tahminen nerden başlayabilir buna bakacağız
     Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 1605 den devamla bu defa EW leri ters işliyoruz, 1605 te L yükselmesi bakıyorduk, bunda ise H düşmesi bakacağız ve bunu std 14 le yapacağız, bu bütünüyle 2x14=28 güne yayılacak bir durum da gelişecek,

ama önce ilk EW nin tepeyi bulması kaç gün sürecek buna bakacağız
    şu anda EW de görselde göreceğiniz üzere 020922 tepesi ile 3685.75 teyiz, HHv miz ise 4424.50 de,
    üç EW den EW 1 e göre (kırmızı olanı) 7 günümüz var, 8.gün HHv H alarak düşmeye başlayacak, öyleyse bu gün hariç iş gününden sayarsak,
    HHv 300922 cuma günü EW1 4424.50 ile tepeyi bulur, 031022 de H alarak düşmeye başlar ilk H 3987 dir, devamla yukarıdaki grafiğe bakarsak her 3 EW de ayanı simülasyonu yapmalı ve 28 günde tavanlar düşmeli, EW 2 de genelde tavan düşmesi EW 3 e doğru yükselen hareket oluyor,..EW 1 hareketi ise daha çok rakamda 3482.95 alt üstle meşgul olacak, öyleyse
    EW1 kırmızı 300922 cuma
    EW2 pembe 191022 çarşamba
    EW3 mavi 071022 pazartesi

şeklinde gelişir,..
    mesaj 1654 e geri dönersek benim beklentim

ew 1 3482.95 alt üst le daha çok meşgul olurken, 19 ekim tarihli ew 2 daha çok ew 3 maviyi tetikleyen bir trend konusu (yükseliş yada düşüş ??*)
    güncel mesajlar 1650, 1653, 1654, 1655, 1656 dan devamla
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar

3. yarın ve ya müsait zaman USD bazlı grafik üzerinde boncuklara bakacağız, orada son olarak hedef 4 görülmüş ve bu son yaşanan realize hedef 2 ye kadar dolar bazında vurmuştu,

o halde dolar bazlı da hedef 2, TL de 3482.95 alt üst ediyor olabilir, çünkü ne var ''eş zaman''

4. Fed/Powell: Kimse bu sürecin enflasyonla sonuçlanıp sonuçlanmayacağını veya ne kadar derin olacağını bilmiyor

bilmiyorum, bilmiyorum, bilmiyorum,...diyor,

hem kendisi bilmiyor, hemde kimsenin bilmesine izinde vermiyor,

öyleyse bu bir bilipte bilemek hali,..tam olarak bu,..

seyret seyret, olunca blememe, bilemiyorsan git pentegona sor, onlar ne halt yediklerini biliyorlar,..

enflasyonu bilerek pompalarsan, faiz artırımında bilerek ve isteyerek geç kalırsan, globa pompaladığın enflasyonu entereasan şekilde rusya ukrayna savaşına eş güdüm yaparsan, nihayetinde enflasyon arttığında böyle bilmiyorum, bilmiyorum, bilemiyorum dersin,..

sanmamak, bilmemek, bilememek,

5. way be, abd kendi vatandaşına da acı ilaç içirebiliyormuş, faiz artırmamıza izin verin diyor, sızlanmayın diyor, acı reçete diyor, şimdi yapmazsak geç kalabiliriz daha kötü sonuçlar ile karşılaşabiliriz diyor, enflasyonun %2 olduğu güzel zamanlara tekrar geri dönmeliyiz diyor,

abd vatandaşı şunu demeli, madem öyle niye seyrettin bakakaldın, geç kaldın, enflasyon 7-7.5 lara kadar kılın kıpırdamadı da,..artık dedikodu alıp yürümeye başlayınca, 2021 aralık ayından, 2022 nisan martına süre verdin, reyiz bile burada bunu fırsat bilip faizde 3 tur aşağı gttiydi, hehheheh

pandemi yi bahane edebilirsin elbette,..

ama o dönemde de kriptoyu 60000 usd ye fırlattın, yani herkesin cebine örtülü para koymuştunuz,..oysa bunlar geri çağırıp fırında yakacağınız paralardı,..piyasada bol para bırakırsan bu enflasyona vurmaz mı, vurdumu vurdu, kripto üzerinden bıraktınız,..şimdiyse kriptoya aşağı bastıkça basıyor, süngerini sıkıp suyunu emiyorsunuz,

şimdilerdeyse kriptolar emtiamı yoksa menkul kıymetmi kurumlarınızda bunu tartışıyor, meclisinize tasarıyı önden kim verirse o kazanır diyorsunuz, emtiacı kurum önde gidiyor,..

tabi canım kriptodan emtiayı kim istemezki, yemede yanında yat,..

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    her neyse bu cacık işler bizi bağlamıyor,..

bizim rakam bell alayına alt üst, 3482.95 bunu etrafında biraz döneceğiz sonra,

kırmızı, pembe, mavi ve 7 kasım,..

7. çene suyu pilav

8. powel emtiada zirveyi görmüş, emtia zirveyi görmüşse eğer kriptoda dibi görmüştür,..

Sayfa 209/389 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •