Sayfa 608/1003 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Ülkemizin yeni bir hikayeye ihtiyacı var. CDSlerimiz çok yüksek .Petrol bu kadar düşmesine rağmen Brezilya ve Rusyanın CDS si niye bu kadar düşük aklım almıyor.Nedir bu Türkiye'ye önyargıları.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

ne çektik o tuta kelebeğinden
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    ne çektik o tuta kelebeğinden
    bende sonradan öğrendim, bu kelebek gerçekten israil tarafından türetilmiş.

Alıntı Originally Posted by neobal Yazıyı Oku
    s a 666 ortak kızıldağa çok emek harcıyor sağol demişsinde sağolsun bende okuyarak emek harcıyorum bana bişey yokmu
    Herkes bir sekilde katkida bulunuyor. Bilen bildigini paylasiyor. Bilmeyen ogreniyor. Aynen dedigin gibi okuyarak emek harcaniyor. Bazilarimiz bilgi katiyor, bazilarimiz psikolojik destek oluyor. Hepimizin yeri ve faydasi ayri. Yazmayanlar da bulunarak katkida bulunuyor. Forumu forum yapan da bu zaten degil mi neobal ortak?

5.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Teşekkürler neden sordum bunun gibi yüksek maliyet ler sera kuranlar dahası sonra hale gelip iç pazar araştırmasına başlıyorlar kafası kesik tavuk gibi. Serada ısınma çok ciddi iştir. Şu an termal ile ısıtıp yeterli sıcaklığı bulamayanlar var. 80 derece gayet iyi... tabi birde ters yönü var oda kışın ılık geçmesi bu seferde düşük ısıtma yapmak zorunda olanlar parayı götürüyor . Uzun lafın kısası bu iş görüldüğü gibi değildir. En bilinmedik bir tanesi köylü veya köylülerin bir şekilde canını üzmüşler bunlar veya dışarıdan birileri ... camın bir tanesini kırıp hem soğumasını sağlıyorlar hemde camdan içeri toxic madde atıyorlar baş edemediler. Çünkü alan çok büyük.
    Gözden uzak ise daha iyi. Velhasıl çekilecek iş değil bence. pazarlama ayağı yurt dışı hazır ise 2 0 önde başlar maça.
    25 derece yeterli, 80 derece ile domateslerimi haslayacaksiniz?

6.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Ülkemizin yeni bir hikayeye ihtiyacı var. CDSlerimiz çok yüksek .Petrol bu kadar düşmesine rağmen Brezilya ve Rusyanın CDS si niye bu kadar düşük aklım almıyor.Nedir bu Türkiye'ye önyargıları.
    virüs 15 martta geldi, mart ayında dış ticaret açığı %182 artarak 5,4 milyar dolar oldu. CDS primi bunu fiyatlıyor.

Bizim borsa kadar ******** borsa yok

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    25 derece yeterli, 80 derece ile domateslerimi haslayacaksiniz?
    Serada corba yapacak halleri yok dedigin gibi. Devreleri haslanmis secbulun ya da full Amerikan mali kullaniyor Fahrenheit. 26.6 derece.

Sayfa 608/1003 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •