Sayfa 50/341 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 393 - 400 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Erken ayrilmisim yav...ayrılma hakkını kullanmak isteyenlere virman yapsınlar diyor 0.686 liradan ��, bir arkadaş soruyordu satmadin mi sen diyordu ben de izah etmiştim...ret oyu verilir sonra kap a haber gelir ayrılmak isteyen su hesaba şu kadar sürede virmanla falan diye....bol kazanclar....

Bu açığa satış ve kredili alıma kapatma olayı hisseyi nasıl etkiler ? yorum yapanlara şimdiden teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    para para ben bugun sattım 1,17 hedef fiyatımdı gelmedi sağlık olsun... tekrar alırmıyım kararsızım
    Maliyet 1.16. Maliyete satış verdim dibinden dönmüş. Biraz daha beklerim. Zaten kafamda 2019 1 çeyrek bilançosunu görmek var

4.  Alıntı Originally Posted by seljuk11 Yazıyı Oku
    Bu açığa satış ve kredili alıma kapatma olayı hisseyi nasıl etkiler ? yorum yapanlara şimdiden teşekkürler.
    Patron bilir. Avod üç dört gün tavan gitti. Ama daha önce yani alyagin önceki 1.60 lara olan yolculuğunda ilk günler iyi olmamıştı. Sonradan ilerleyen günlerde toparladı. Yani kimse kestiremez

5. Bunun speği çok farklı yaa... Mübarekler... Ytd

HTC One M9PLUS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Alf hoca kac lotun vardı sattın heralde kacdan

7. Bizde satmadık iyimi yaptık kotumu bilmiyorum

Altınnnn. Genel takas

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 50/341 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •