Sayfa 1/350 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,612

Sistem Karşılaştırma 2

2018 tüm işlemcilere başarılı ve bereketli bir yıl olsun.

2017 sistem performanslarınızı eğer paylaşmak isterseniz buyrun, kapanan başlığın yenisini açtım

lütfen sistem pazarlama ve siyaset karıştırmayalım bu başlığında kapanmasına sebep olmayalım.

126Bis geçen yıl yarışmaya katıldığım sistem 10 dk.lık
    ve
    bu sene takip ettiğim bir sistemin
    3-5-10-15 dk lık 4 ayrı periyotta getiri/götürü tablolarını bende paylaşacağım.
    Bear_Bull
    @BearBull26

2. Hayırlı olsun.yararli bir başlık.

M1453 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Abi hayırli olsun....opsiyon bu vade öpüldum...helekii pazartesi p3850 2500 lot 1.6 aldığım malları iptal edip...sattıklarım kalınca 1000 tane kısa ile salıya uyandırildim..imkb büyüğü koruyor. ...saat 12.00 yaptım işlemi 16.05 kap bildirdiler iptal diyee....dava bile etsem yeri ama...kime neyi anlatım. ..artık opsiyona ayarbilicegim 6000 tl kaldı. ..onuda şubat vade dolar put alıp 3725....borsayi unuturum tutarsa tutar yoksa şubat itibari ile bu defteri kapaticam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,612
     Alıntı Originally Posted by leventa Yazıyı Oku
    Abi hayırli olsun....opsiyon bu vade öpüldum...helekii pazartesi p3850 2500 lot 1.6 aldığım malları iptal edip...sattıklarım kalınca 1000 tane kısa ile salıya uyandırildim..imkb büyüğü koruyor. ...saat 12.00 yaptım işlemi 16.05 kap bildirdiler iptal diyee....dava bile etsem yeri ama...kime neyi anlatım. ..artık opsiyona ayarbilicegim 6000 tl kaldı. ..onuda şubat vade dolar put alıp 3725....borsayi unuturum tutarsa tutar yoksa şubat itibari ile bu defteri kapaticam
    Geçmiş olsun Leventa kardeşim.

aklında olsun
    Opsiyonda yanlış işlemli fiyat yakaladın aldın yada sattın diyelim
    iptal edilme ihtimalini dikkate alarak
    korunmasını aynı gün yapma , 1 gün bekle
    çok acelen varsa saat 17:30 a kadar iptal edilen sözleşmeleri kontrol et
    veya kurumundan m.temsilcinden iptal için bilgi sorulup sorulmadığını öğren.
    Ona göre pozisyona gir.

not: Şimdiye kadar çok fazla sayıda Opsiyon işlemi iptal edilmiş birinin tavsiyesidir.
    Bear_Bull
    @BearBull26

5. Abi 12.00 de yapılan işlem 16.05 iptal edilmesi çok geç...insan ister istemez...acaba 15 dk içinde iptal basvuruşu yapildimi?....yapıldı ise bunuda..gostermeleri gerek evrak olarak diye dusuneden edemiyor..... (topik ile alakasız 2 yazı oldu kusura bakmayin)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
    Hayırlı olsun başlık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,612
    merak etme 15 dk içinde borsaya iptal için müracat edilmez ise borsa o işlemi dikkate almıyor.

+kurum 15 dk içinde iptal başvurusunu yapar.
    -borsa 1-2 saat içinde yapılan işlemlerin detaylarını ve emir numaralarını ister
    +kurum bunları gönderir
    -borsa işlemleri inceler
    işlemin o anki fiyata göre Zarar büyüklüğüne bakar emir başına 1000 tl altında ise iptal etmez büyükse iptal eder.

İPTAL işleyişi kısaca bu şekilde.
    Bear_Bull
    @BearBull26

8.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    merak etme 15 dk içinde borsaya iptal için müracat edilmez ise borsa o işlemi dikkate almıyor.

+kurum 15 dk içinde iptal başvurusunu yapar.
    -borsa 1-2 saat içinde yapılan işlemlerin detaylarını ve emir numaralarını ister
    +kurum bunları gönderir
    -borsa işlemleri inceler
    işlemin o anki fiyata göre Zarar büyüklüğüne bakar emir başına 1000 tl altında ise iptal etmez büyükse iptal eder.

İPTAL işleyişi kısaca bu şekilde.

Sağol abim...ilgin alakan için....emeklerine sağlık....2018 hayır getirsin inşallah...bizlere ve cemil cümleye...iyi akşamlar

Sayfa 1/350 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •