Sayfa 252/611 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Dün tavan olur bugün kucakdayiz yarın neredeyiz.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    Dün tavan olur bugün kucakdayiz yarın neredeyiz.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tavanı ben yazmadım iyi oku.
    60 kuruşta üye olduğum hlgyo için forumu noktalama zamanı geldi anlaşılan.
    icury magnetic gibi arkadaşlara selamla.

3. allahın belası hisse 2013 de seni alanların vay haline 1,35 den yeter seni aldığımızdan beri tavan görmüyoruz haSRET KALDIK ÇÖP TORBASI HADİ ÇAK Bİ 0,86 DA MİLLETİN BİRAZ UMUTLARI YEŞERSİN.

4. Yabancının olmadığı kağıtta bu kadar düşürmek bu kadar yatırımcısını süründürmek için KALİTELİ bir ********lik haysiyetsizlik ve namuzsuzluk gerekir

Sonuca göre fazlası varmış

Pess..

Y.T.D....

"Tecrübe çok acımasız bir öğretmen; önce sınavı yapıyor, dersi sonra öğretiyor.
    "Vernon Law"

Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    tavanı ben yazmadım iyi oku.
    60 kuruşta üye olduğum hlgyo için forumu noktalama zamanı geldi anlaşılan.
    icury magnetic gibi arkadaşlara selamla.
    A.Selam.. Haklı serzenişinizi özleyeceğiz. Biz keşke sizin gibi o kadar rahat ayrılabilseydik. Maliyet ve harcadığımız zaman epey fazla.. Selametle kalın

Yatırım finans bakalım hisseleri kime almış 1 800 000 lot virmanı önemli

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    A.Selam.. Haklı serzenişinizi özleyeceğiz. Biz keşke sizin gibi o kadar rahat ayrılabilseydik. Maliyet ve harcadığımız zaman epey fazla.. Selametle kalın
    kağıttayım ama yorum yazmayacağım. çünkü insanlar kötü niyetli. tahtadakiler hisse artmasın diye karga bokunu yemedn açık yapıyorlar. üstten verip alttan almakktan ağızlarıyle dötlerinin yerini karıştıracaklar yakında.

tahtayı ellerine verirdim ama para işte. yırtınıyorlar.

işbankası yönetimi gibi şirket girip bunları temizlemez ise mal gibi ver allarını izleyeceğiz bugün bile açık var kağıta böyle borsa böyle yatırım olmaz olsun. açık açık açık mücadelenin tek yolu vereceksin ellerine unutamayacaklar. bunun için para lazım gerisi tıraş.

malesef tek binası 275 trilyon olan şirkette ifm arsası sadece 750 trilyoon olan şirkette 600 milyon piyasa değeri ile tiyatro izliyoruz izlettiriyorlar.

son yorumum daha da gelmeyeceğim. ben sesimizi duyurmak için gereken yerlere başvurdum ya siz

Sayfa 252/611 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •