Sayfa 641/651 İlkİlk ... 141541591631639640641642643 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Düşüşlerin alım fırsatı olduğunu düşünüyorum bugün iyi arttırdım ağırlığımı beğeniyorum Gentaşı ytd.

2. 9.3 ustune atarsa onu acik
    Bugun yine dir3nc den donmua
    Yukselen ucgen gorunumu vae ve sikismanjn sonuna geldik
    Yabanci cikisi son 1 aydir vardi..bakalim ne olacak haftaya dananin kuyrugu kopar
     Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Düşüşlerin alım fırsatı olduğunu düşünüyorum bugün iyi arttırdım ağırlığımı beğeniyorum Gentaşı ytd.
    SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by anifa Yazıyı Oku
    9.3 ustune atarsa onu acik
    Bugun yine dir3nc den donmua
    Yukselen ucgen gorunumu vae ve sikismanjn sonuna geldik
    Yabanci cikisi son 1 aydir vardi..bakalim ne olacak haftaya dananin kuyrugu kopar

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler düşüşlerde arttırmaya devam ederim zaman bol kısmet diyelim ytd.

Şu gentaş tavan olsa kimse bir şey demez fakat geri geliyor kötü kapatmadı seansı ytd.

5. Alp kardeş, tamam anladık gentaş almışsın da, her gün aynı şeyleri yazınca ne oluyor? müşteri mi çekmeye çalışıyorsun yoksa kendine telkin mi veriyorsun

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Alp kardeş, tamam anladık gentaş almışsın da, her gün aynı şeyleri yazınca ne oluyor? müşteri mi çekmeye çalışıyorsun yoksa kendine telkin mi veriyorsun
    Niye rahatsız oldun tavan yazınca yazıyorum engeller geçersiniz sıkıntı yapmayın al forumda senin olsun tepe tepe kullan forumu..

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Sabah sabah -4 açtı cenabet kağıt
    9 Mart 2023 tarihli yazın Gentas forumu yüksek enflasyonda para kazandirmamis bir hisse hatayı kendinde ara hisse para kazandirmamis diye sen satastin bana kötü ettin bundan sonra anladın umarım

Her forumda çıkıyor 1 tane numune

Sayfa 641/651 İlkİlk ... 141541591631639640641642643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •