Sayfa 757/1001 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bırakın bu edebiyatı. Nesi var iyi partinin, nesi var deva nın. Oy verecekseniz paşa paşa verin akp ye, ya da her şeye rağmen benim tercihim bu deyin...bu kadar muhalefet arasından oy verecek parti bulamıyorsanız, aşk gözünüzü kör etmiş demektir.

Benim gözüm kapalı, iyi parti, deva ve saadete oy veririm.. biraz zorda kalırsam, chp ve gelecek partisine de veririm, olmadı demokrat partiye bile veririm...yani alternatif çok.

Yok onun o su, bunun bu su var...yahu akp ve MHP ye bakınca, hepsi gözüme çok şirin gözüküyor...sen çık parti kur, sana da oy veririm..,yeter ki bunlar gitsin..anladın mı mevzuyu, ben böyle düşünüyorum ve en az %40 benim gibi düşünüyor.
    Hocam niye beni hedef alarak yazıyorsun. Ben mi AKP liyim. Benim yazdıklarımdan bunu mu çıkarıyorsun. Yüzyüze tanıştığım, gruplarda yazistigim bir sürü adam var forumda. Sizin bu cikariminizi görünce kahkaha ile guluyorlardir. Aynı muhalefet gibisiniz. Onlarda böyle. Canlı ornegisiniz.

malum partinin ülkeye aşıladığı en büyük fikir karamsarlıktır, kimsenin bu karamsarlığa kapılmaması gerekiyor, boşuna imamoğlu her şey güzel olacak demedi.

emekli diplomatlar ve generaller bu ülkenin yaşayan son devlet terbiyesi görmüş bilgili eğitimli insanlarıdır, malum parti adamları bunlardan korkmaktadır, ara sıra kendilerini varlıklarını bildirmelerini doğal karşılıyorum.

bu bildiri bizi unutmayın bildirisidir, sosyal medyada destek görmeleri gerekmektedir.
    men dakka dukka

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bırakın bu edebiyatı. Nesi var iyi partinin, nesi var deva nın. Oy verecekseniz paşa paşa verin akp ye, ya da her şeye rağmen benim tercihim bu deyin...bu kadar muhalefet arasından oy verecek parti bulamıyorsanız, aşk gözünüzü kör etmiş demektir.

Benim gözüm kapalı, iyi parti, deva ve saadete oy veririm.. biraz zorda kalırsam, chp ve gelecek partisine de veririm, olmadı demokrat partiye bile veririm...yani alternatif çok.

Yok onun o su, bunun bu su var...yahu akp ve MHP ye bakınca, hepsi gözüme çok şirin gözüküyor...sen çık parti kur, sana da oy veririm..,yeter ki bunlar gitsin..anladın mı mevzuyu, ben böyle düşünüyorum ve en az %40 benim gibi düşünüyor.
    Ben de bir ilave yapayım.Artık parlamenter sistem yok, başkanlık sistemi var.Meclis ve milletvekilliği artık ikinci planda. Esas olarak parti değil ,kişi seçilecek.Adaylardan biri belli,Tayyip Erdoğan.Digeri ise henüz belli değil ama şu anda Mansur Yavaş veya Ekrem İmamoğlu konuşuluyor.Yapacağınız seçim 2 kişi arasında olacak, parti arasında değil.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Toz duman arasında..

5.  Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    malum partinin ülkeye aşıladığı en büyük fikir karamsarlıktır, kimsenin bu karamsarlığa kapılmaması gerekiyor, boşuna imamoğlu her şey güzel olacak demedi.

emekli diplomatlar ve generaller bu ülkenin yaşayan son devlet terbiyesi görmüş bilgili eğitimli insanlarıdır, malum parti adamları bunlardan korkmaktadır, ara sıra kendilerini varlıklarını bildirmelerini doğal karşılıyorum.

bu bildiri bizi unutmayın bildirisidir, sosyal medyada destek görmeleri gerekmektedir.
    imamoğlu ile bu bildiriyi yan yan koymakta acele etmeyelim,...imamoğlunun son günlerde verdiği mesajlar farklı, bildiride ise mavi vatan var,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Ben de bir ilave yapayım.Artık parlamenter sistem yok, başkanlık sistemi var.Meclis ve milletvekilliği artık ikinci planda. Esas olarak parti değil ,kişi seçilecek.Adaylardan biri belli,Erdoğan.Digeri ise henüz belli değil ama şu anda Mansur Yavaş veya Ekrem İmamoğlu konuşuluyor.Yapacağınız seçim 2 kişi arasında olacak, parti arasında değil.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    malum partinin imamoğlu ve yavaş hk dosya hazırladıkları kim ön plana çıkarsa yargıya taşıma planına karşın millet ittifakının bir kaç kişiyi de ön plana çıkarması gerekiyor.

kaldı ki bir iki değil bir çok kişinin ön plana çıkması milletin gözünde erdoğan giderse ne olur karamsarlığından kurtarır.
    men dakka dukka

Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    imamoğlu ile bu bildiriyi yan yan koymakta acele etmeyelim,...imamoğlunun son günlerde verdiği mesajlar farklı, bildiride ise mavi vatan var,..
    imamoğlu ile bildiriyi yan yana koymadım sadece ülkenin umuda ihtiyacı var, bu umudu aşılayan halktan destek görür.
    men dakka dukka

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Hocam iktidar seçimi kaybetmiste görevi devralacak aday yok. Ondan bahsediyorum bende. 2002 de seçimi kazanan parti daha yeni kurulmuş bir partiydi.Mevcuttan bıkmış halk bir umut olarak gördü. Yılların merkez sağ partilerini, rahmetli Ecevit in DSP sini bir gecede tarih yaptı. Bir umut gordu çünkü. Şimdi o umut yok. Nerede görse sarılıyor işte.Senin elinde kötü var. Önünde daha kötüsü olduğuna inandığın varsa kotuyle devam edersin. Bir tık iyi olacağına inandığın varsa hemen değiştirirsin. Hayatın her alaninda böyle değil mi?
    Ben izmir belediyesinin çalışmalarını beğenmiyorum. Ama gidip hala ona oy atıyorsam kusura bakmayın sorun onda değil bende demektir. Belediyeyi yönetenler oy oranlarına bakarak doğru işler yaptıklarını düşünüyorlardır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 757/1001 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •