Sayfa 603/1003 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by Semabora Yazıyı Oku
    Enjsa tahtası çok sığ ,devamlı islem yapıyorum orada ,ancak piyasa yapici devamlı 3 kademe zararla işlem yapmana izin veriyor,açılış ve kapanislarda kademe araliklari çok açılıyor ,sabah acilisda ucuz fiyatdaki ilk alıcı siz olursanız ,ya da akşam kapanış seansında ilk alıcı siz olursanız kar ettirir. Zor bı tahta ama en kolay da para orada var,bol sans.
    Teşekkürler. O tahtayı ezberledim sayılır. Sığ olmasa daha yüklü işlem yapılır güzelde trade edilir ama dediğiniz gibi sığ. Ama bir avantajıda viopdaki pozisyon sayısı az olduğu için tahtayı oraya göre ayarlamıyorlar. Alacaklarsa alıyorlar satacaklarsa satıyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dow teknik olarak güzel bir ayı tuzagı yapmıstı ve 21.200 üzerine cıkınca yukarı gitmesi gerekirdi

Ama bu kez de boga tuzagı yapmıs ve yeni dibi yokluyor.

Testere piyasasından nefret ediyorum.
    Dow burada tutunursa bu gece
    Bir süre çıkar

3. Bakan patlıyor
    Ağlamaklı oldu adamcağız
    Evde kalın diyor ama yetersiz olduğunu biliyor
    Üst irade daha katı tedbirleri gereksiz buyuruyor
    Maalesef

4. Şayet Ramazan sonuna bu çalışmayan ve dükkan kapatanlara naktı yardım olmazsa d*****n kuyruğu kopar. Yine test sayısını artırıp taşıyıcılari bloke etmezsek son hafta yeni bir zirve ile çıkarız. Hizmet sektörü gıda dışı parekende sektörü laleli gibi turizm gibi yerlerde kira ve kredi ödemeleri erteleme çözüm olabilirmi. Benim yakınının Konya'da parekende ayakkabı dükkanı var kira yüksek şuan satış yoktur bu adami ramazan da bağlasan hiç bir kurala uymaz çünkü var olma mücadelesi artık yazlık ayakkabılari sattı sattı satamadi sonbaharda depoya kalkar sermaye yok zaten öğrenci de yok buna benzer çok sıkıntı olur. Devlet acilen Küçülmeli yada maaşlarda indirime gidip işletme ve vatandaşların üzerinden inmeli

ABD de son 24 saatte 920 olu var.

Italya 727

Ingıltere 563

Fransa da 3.6 milyon insan issiz kalmıs virüs yüzünden. Türkiyeyi düsünemiyorum.

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Sasa polyester gibi

Tam kapasite çalışacak coronın ters etkisi düz etki yapacak

Buda bilonçaya yansıyacak

Şöyle düşün kolonyanın yüzüne bakan yoktu şimdi kaç tl oldu bu işler böyle abey
    Bilinmeyen bir sey olsa tamam ama Petkimin zaten hammadde saglayıcısı oldugu biliniyordu

7. Benim bu tavanla ilgili komik bir anım var martı ve mrgyo nun halka arzında martı tavanda keyiften cukulata yiyorum. Tavanda iken salındı salındı dip oldu o zaman anlık veri de yok cukulatanin kabuğunu bulamadım o stres ve heyecanla kabuğu da yemişim.

o kadar çok PETKM konuşuldu ki işte günlük takası:

tavan olduğunda takası:

kapanış takası:

Sayfa 603/1003 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •