Sayfa 257/1001 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by vurgun Yazıyı Oku
    yeli araç yolda,milli uçak çalışmaları devam ediyo,uzay çalışmaları hakeza ,insansız hava araçlarımız başarısı ortadayken :
    MİLLİ BİR VİRUS olmazsa olmaz dır.
    ekleme babında ilaveten syg

2 Yıldır yollardaymış, geçen yıl epeyce kilometre yaptım, yollarda yerli ve milli otomobillerimizi gördükçe gurur duydum.

Anladım ki, bunca yıl boşuna muhalefet etmişim, bu ak koyunlar haklıymış.

Bu yazı başka başlıktaydı buraya alıntıladım, Sabah ve ATV dozunu azaltın deyeceğim de, bu saatten sonra size fayda etmez
    Son düzenleme : reha kaya; 15-06-2020 saat: 23:09.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Fiyatlar düştü Reha Bey,50 adedi 30 tl den satılanlar var...ben daha pahalı olanlardan aldım,10 lu karton kutularda geldi....
    Bizim burada malum zincirler ve Migros var 50 gayme 50 adet onlarda, belki dükkanlarda vardır da 20 TL kar edecem diye, şu zamanda gezmem doğrusu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

3. Baskan geldiginden beri, kadrolu troller gorunmuyor, keske bir iki tanesini besleseydiniz..

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bence bize ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışıyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Somonu aldiklari ülkeler Norvec, Sili, Kanada, Avustralya ve Farö adalari.
    Baliktan corona gecme ihtimali cok düsük görülüyor.
    Cin karsi hucuma gecmeye calisiyor gibi.
    Norvec somon üreticilerine olan siparisler bas asagi düsmüs (hisselerde öyle)

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Baskan geldiginden beri, kadrolu troller gorunmuyor, keske bir iki tanesini besleseydiniz..
    Başkan yokkene gösterseydiniz ya bana, nah şu it trol deye.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. Acaba A-101 de fiyatlari gorunce, onlarda mi siyirdi diyecegim de, onlarda balata olmadigi icin demiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

2 Yıldır yollardaymış, geçen yıl epeyce kilometre yaptım, yollarda yerli ve milli otomobillerimizi gördükçe gurur duydum.

Bu yazı başka başlıktaydı buraya alıntıladım, Sabah ve ATV dozunu azaltın deyeceğim de, bu satten sonra size fayda etmez
    Istanbul Finans merkezine o araclarla mi gidiyorlarmis.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bu yazı başka başlıktaydı buraya alıntıladım, Sabah ve ATV dozunu azaltın deyeceğim de, bu satten sonra size fayda etmez
    Sn Reha Bey hemen emir telakki ediyorum.
    tamam belki 2023 kadar bu bahsettiğim milli projeler birçoğu yetişmedi ama sizinde atladığınız bir şey var tarih 2071 kadar uzatıldı minvalinde ifade buyurdum.ha belki ben siz göremeyeciğiz ama projeler gelecek nesillere umut olmaya,aşılamaya devam edecek
    yalagız ben genede milli vuris üretilsin fikrimde ısrarcıyım.her ne pahasına olursa olsun.
    bu kadar emin olmamı sağlayan gerçeklik otomotiv -aşı çalışmalarında bu denli güzel derlemeler yapılması viruse karsıda olabileceği yönünde kanaatimi artırdı.
    syg ve hürmetle

Sayfa 257/1001 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •