Sayfa 80/186 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Bu ülke 7500 faizleride gördü canını sıkma çokta iyi olacak

2. Sayın Jako,
    Forumun eski üyelerindensiniz. Çok eskilerden beri çalışmalarınızı takdirle izlerim. Alım satımlarımda ve gelecek projeksiyonlarımda fibonacci zaman serilerine çok önem veririm ve alım satımlarda dikkat ederim. Bu serilerin özellikle bazı senetlerde dip-tepe zamanlarını belirlemede yüksek doğrulukla çalıştığını görmek heyecan verici. Her zaman değil şüphesiz. Üstteki yazınızı okuyunca yazmak istedim. Benim hesaplarıma göre de borsanın haziranın son haftasında dip (yaklaşık 74000) olasılığı görünüyor. Ayrıca eylül başına kadar dip oluşumu (74000-85000 arası zigzaglar) ve sonrasında tedrici yükseliş olası.. Sizin görüşlerinizle örtüşüyor sadece bunu belirtmek istedim. Tabiki bunlar senaryo..Olur olmaz. Bunları bugünkü risklerin aynen devam edeceği hesabıyla öngörüyorum. Bazı riskler gerçekleşirse (örneğin s400 ile ilgili bir ekonomik ambargo, Suriye, İran, doğu Akdeniz meseleleri ile ilgili konularda ABD zıtlaşma vb..saymakla bitmez.) işlerin boyutu değişir öngörülebilirlik tümüyle kalkar. Olumlu şeyler düşünmek istiyorum ama geçen 2018 mayısındaki Londra toplantısından bu yana ekonomi yönetimi anlamında işler kötüye gidiyor. Dilerim akıl galip gelir. Kalın sağlıcakla..

3.  Alıntı Originally Posted by ilhan_34 Yazıyı Oku
    Bu ülke 7500 faizleride gördü canını sıkma çokta iyi olacak
    Üstad sizin rahatlığınıza hayran kaldım..Sorunları, çözümleri düşünmek yerine bunlarda geçer, hallederiz modunda yaklaşmak güzel bir erdem.. Hiç şüphesiz cehalet mutluluktur.

4.  Alıntı Originally Posted by adanadr Yazıyı Oku
    Sayın Jako,
    Forumun eski üyelerindensiniz. Çok eskilerden beri çalışmalarınızı takdirle izlerim. Alım satımlarımda ve gelecek projeksiyonlarımda fibonacci zaman serilerine çok önem veririm ve alım satımlarda dikkat ederim. Bu serilerin özellikle bazı senetlerde dip-tepe zamanlarını belirlemede yüksek doğrulukla çalıştığını görmek heyecan verici. Her zaman değil şüphesiz. Üstteki yazınızı okuyunca yazmak istedim. Benim hesaplarıma göre de borsanın haziranın son haftasında dip (yaklaşık 74000) olasılığı görünüyor. Ayrıca eylül başına kadar dip oluşumu (74000-85000 arası zigzaglar) ve sonrasında tedrici yükseliş olası.. Sizin görüşlerinizle örtüşüyor sadece bunu belirtmek istedim. Tabiki bunlar senaryo..Olur olmaz. Bunları bugünkü risklerin aynen devam edeceği hesabıyla öngörüyorum. Bazı riskler gerçekleşirse (örneğin s400 ile ilgili bir ekonomik ambargo, Suriye, İran, doğu Akdeniz meseleleri ile ilgili konularda ABD zıtlaşma vb..saymakla bitmez.) işlerin boyutu değişir öngörülebilirlik tümüyle kalkar. Olumlu şeyler düşünmek istiyorum ama geçen 2018 mayısındaki Londra toplantısından bu yana ekonomi yönetimi anlamında işler kötüye gidiyor. Dilerim akıl galip gelir. Kalın sağlıcakla..
    Yorumlarınız ve paylaşımınız için teşekkürler.
    Grafik paylaşmanız da mümkün mü?
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

5.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Sayın JAKO,

sonbahar yada yıl sonu itibarıyla $ fiyatı analiziniz nedir, paylaşabilirmisiniz?

Selamlar
    beklentim 8 liralar.
    5 temmuzu görelim grafik paylaşırım.
    şimdilik 18 temmuza kadar yükseliş trendimiz netleşmiş durumda hedef 7 lira ekseni.

Maalesef ab ye gireceğiz, ileri demokrasi diye diye geldiğimiz nokta ortada. Şu bddk nın aldığı döviz alımındaki t+1 konusu da serbest piyasa ekonomisine müdahale maalesef. Dışarıdan görüntümüz kötü, bu ortamda yatırımcı gelmesi gerçekten zor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. Atm'ler banka gişeleri yüzlük ve ikiyüzlükleri jilet gibi cillop gibi el kesen banknotlar olarak ödüyorlar.
    Mana ve ehemmiyeti nedir?

8. Gıcır paraları severim ikiğün evveli hep eski para ödedi bana nedense

Sayfa 80/186 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •