Sayfa 504/930 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Bence de sn serkan aşağılayarak cevap verme ile itham edilebilecek en son insanlardan biridir.Hem bilgili hem de alçakgönüllü bir arkadaştır,sanal ortamda tartışma adabı açısından cevabı biraz irrite edici gelmiş olabilir ama o irrite edici cevabın temelinde öyle bir senaryonun maalesef ülkemizde olası görülebilmesi ve o senaryoda milletin halinin verdiği mutsuzluk, moral bozukluğudur.Zaten şu anda bile ortalık darmaduman kıyamet gibi insanı işten atıyorlar,durum şu ara çok kötü hayırlısı artık inşallah düzelir.

2. bu 82 çok gecikti,81 kırılma noktası heralde ,geçilirse tavanmı çeker acaba

Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    bu 82 çok gecikti,81 kırılma noktası heralde ,geçilirse tavanmı çeker acaba
    sayın kalvin sanırım latife yapıyorsunuz. ne zaman tavan olmuş bu hisse. uyuz eşek tabii ki bu.

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    sayın kalvin sanırım latife yapıyorsunuz. ne zaman tavan olmuş bu hisse. uyuz eşek tabii ki bu.
    bellimi olur birgün gelir 4 nala koşacağı tutar,98 tavan koyduğu unutulmamalıdır belki bizim tahta yapıcının insaniyetliği tutar.

5. gitmek isteyenlere duyrulur https://lnkd.in/eWrqCkZ
    Gelecekte yer ayırtın!
    Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi 2018
    - 13-14 Kasım 2018
    - Wyndham Grand İstanbul Levent

Gelecek tsp kongresi 2018

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    gitmek isteyenlere duyrulur https://lnkd.in/eWrqCkZ
    Gelecekte yer ayırtın!
    Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi 2018
    - 13-14 Kasım 2018
    - Wyndham Grand İstanbul Levent

Gelecek tsp kongresi 2018
    Geçen sene gitmiştim, güzeldi. Bu senede kayıt oldum.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

7. faizlerin 28 olduğu bu dönemde temettuden başka hiçbir niteliği olmayan bu kagıdın niçin bu fiyatlarda olduğunu samimiyetle anlamıyorum...üstelik yıldan yıla fiyat gerilediği ortadayken...mesela 2004 de yazlıga giderken hatırlıyorum fiyat 1.40 gibiydi...

8.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    faizlerin 28 olduğu bu dönemde temettuden başka hiçbir niteliği olmayan bu kagıdın niçin bu fiyatlarda olduğunu samimiyetle anlamıyorum...üstelik yıldan yıla fiyat gerilediği ortadayken...mesela 2004 de yazlıga giderken hatırlıyorum fiyat 1.40 gibiydi...
    Bu kağıda giren yatırımcı en az 5 sene temettüyle tekrar hisse almalı ki 5 sene sonra kar ediyorum desin. Temettüyü tekrar sermayeye katmazsan zor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 504/930 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •