Sayfa 511/930 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. en iskontolu fiyatlardan alıp biriktirmek ne kadar önemli görmüş olduk aslında. sadece dün 0,85 maliyetli 4milyon 900bin lot vardı.

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

2. Kademeleri gönderebilecek bir arkadaş var mı acaba?

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Araba kullanıyordum .90 görmüş. Yoksa verirdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Satarız da ya geri gelmezse. Arkasından çok üzülürüz eski ISYATçıyız biz artık

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Satarız da ya geri gelmezse. Arkasından çok üzülürüz eski ISYATçıyız biz artık

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Piyasada toplam 100milyon pay var. Bugün öğlene kadar 25milyon işlem oldu öğlenden sonra 15dk da 2 milyon daha.
    Bu hiç normal değil. Beni işlemlerin fiktif olduğunu düşündürüyor. Bu da bugün yarin anlaşılır.
    Eger işlemler fiktif değilse fiyat daha yukarıda olmalıydı dün ve bugün neredeyse şirket el değiştirmiş olmalı.

5. Yanlıs anlamazsanız bu konuyu biraz daha detaylandırırmisınız tam olarak kavrayamadim

6. 10 yıllıklar ve 2 yıllıklar düşüşte ,eurobond çıkışta ,hisse bazlı kar olarak isgsy tavan , yarın ki güncel veri yi çok merak ediyorum 1,45 i görebiliriz

7. investing.com coştu arkadaşlar yazıları okuyun

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Piyasada toplam 100milyon pay var. Bugün öğlene kadar 25milyon işlem oldu öğlenden sonra 15dk da 2 milyon daha.
    Bu hiç normal değil. Beni işlemlerin fiktif olduğunu düşündürüyor. Bu da bugün yarin anlaşılır.
    Eger işlemler fiktif değilse fiyat daha yukarıda olmalıydı dün ve bugün neredeyse şirket el değiştirmiş olmalı.

Fiktif olduğunu sadece düşündürüyorsa bence borsa ile ilişkinizi tekrar gözden geçirin sn serkan.O işlemler fiktif olmadan yapılabilir mi hiç mümkün mü.Sorun bilanço sonrası 0.98 hareketi gibi bir olay mı ,yoksa her zamanki yıl sonu hareketi başladı mı.

Sayfa 511/930 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •