Sayfa 897/1000 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    4,93/5,15 üzeri fiyatlamalar yanılsama fiyatları olarak kalacaktır son dalga hareketi olduğunu düşünürsek.
    Kanal band aralığı 4,08/4,93 olarak bakılmalı..
    4,45/4,87 aralığı dengelenme fiyatlamaları olma ihtimali yüksek. 16 ay kadar sürmesi gerek.. Ekim, Kasım kapanışlar netkeştirecektir.
    Bol kazançlar
    3.5 olmaz mı ağam? 4.08 e gelen oraya da gelir bi zahmet.

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Çok güzel grafikler paylaşıyorsunuz. lakin bu ülkede teknik, bilim, bilgi sökmez. Hiç beklenmeyen anda umulmadık işler olur. Şu anda dövizin bu haline inanan varsa , ülkesini tanıyamamış demektir. TÜRKÜM, DOĞRUYUM,ÇALIŞKANIM ........
    Sn. ressam hiç grafik paylaşımım olmadı bu platformda. Teknik olarak 20 /25 senelik döngü oluşumlarına göre düşüncemi paylaşıyorum.
    Bu ülkeyi tanımıyor olabilirim, finans piyasasında 7/12 senelik vadede yatırımcının finansını tüm alternatif yatırım araçlarına karşı büyütme oranının %2 altında olduğunu bu nedenle piyasada bireysel yatırımcı kalmadığını bilmem yeterli oluyor belkide...
    Saygılar Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

1 TL = 1 USD ne zaman oalcak ? TEKNİK çiziktirenler bu konuda da bir üfürse bizde ona göre pozisyon alsak.

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Çok güzel grafikler paylaşıyorsunuz. lakin bu ülkede teknik, bilim, bilgi sökmez. Hiç beklenmeyen anda umulmadık işler olur...
    fala inanma falsız kalma durumu gibi geliyor bana grafikler tr de..
    ağustosta yaşadıklarımızı hangi grafik öngördü? o günleri tümden tl'de olarak yaşasaydım ne hissederdim bilmiyorum. %15 tl ile bile az kafayı yemedim. ve bunun tekrarlanmayacağının hiçbir garantisi yok malesef.

1 TL = 1 USD ne zaman olacak ? TEKNİK çiziktirenler bu konuda da bir üfürse bizde ona göre pozisyon alsak... 5.30 kırarsa 5.10 orayı kırarsa 4.90 sonra 4.40-4.80 lerde dengelenceğiz , ayrıca anneannem sakal bırakıp dedem olacak.... Bıkmadılar, usanmadılar 2 TL yi geçemez dediler yılı 1.90 kapayacak dedikleri günden bugüne utanmadan, sıkılmadan habire yalan dolan adam kandırmaca yuh ulan..

6. Sayın Jackalav bunun son dalga olduğunu varsayak 2001 sonrası hareketinin benzerini bekliyor anladığım. Yani düşüş anlamında dolarda.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    fala inanma falsız kalma durumu gibi geliyor bana grafikler tr de..
    ağustosta yaşadıklarımızı hangi grafik öngördü? o günleri tümden tl'de olarak yaşasaydım ne hissederdim bilmiyorum. %15 tl ile bile az kafayı yemedim. ve bunun tekrarlanmayacağının hiçbir garantisi yok malesef.
    Grafikler aslinda yol gosteriyor. Onemli olan kirilim -brakeout- noktalarini takip etmek. Cunku algoritmalar ve hedge pozisyonlar devreye giriyor.

Ancak teknik tek basina ise yaramiyor. Bunun temel analiz ile desteklenmesi gerekir. Ornegin grafikte 4.90 5.10 arasi mumkun ama makroveriler bu rakamlari desteklemiyor. Sadece grafige gore ilerlese idi herkes kolayca kazanabilirdi.

Bu baglamda grafik cizerken ulkenin siyasi ve ekonomik kosullarini goz onunde bulundurmak gerekir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    1 TL = 1 USD ne zaman olacak ? TEKNİK çiziktirenler bu konuda da bir üfürse bizde ona göre pozisyon alsak... 5.30 kırarsa 5.10 orayı kırarsa 4.90 sonra 4.40-4.80 lerde dengelenceğiz , ayrıca anneannem sakal bırakıp dedem olacak.... Bıkmadılar, usanmadılar 2 TL yi geçemez dediler yılı 1.90 kapayacak dedikleri günden bugüne utanmadan, sıkılmadan habire yalan dolan adam kandırmaca yuh ulan..
    Yabancılar dolarlarını TR'ye vermek için sıraya girecekler, ne olur bizden borç alın, siz değil biz size faiz ödeyelim diye yalvaracaklar.

Sayfa 897/1000 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •