Sayfa 140/1527 İlkİlk ... 40901301381391401411421501902406401140 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Üzeyir Dogan genelde kozalaklara karsidir
    O petkm thy krdmd aselsancidir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Üzeyir Dogan genelde kozalaklara karsidir
    O petkm thy krdmd aselsancidir
    ya o adam kozal da uzak durun demisti 30 da idi hisse
    sonrası malumunuz iste
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Seminere katıldım , şu ana kadar sürdü......Dan Levent bey ve Üzeyir Doğan beyin verdiği seminerlerdi...Piyasalar, Türkiye ve Dünya p..)
    Benim hedef zaten 5.51 maximum 5.80 hocam. Kısa vade. Sonra şubat ortası yine kozaaya gelme derdindeyim. (Gerçi hala var elde )

Petkimin takası çok etkileyici tamam takas herşey değildir ama yabancı müthiş alıyor. Temettü ve bilançoyu fiyatlamaya başlamış olabilirler

Sent from my iPhone

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    önümüzdeki haftalar için bir projeksiyon duydunuz mu? Piyasa karışık. Ky çok umutlu ve bu da açıkçası beni korkutuyor.
    Bu gapli endeksten yararlanmak lazım bence. Kısa vade eller tetikte ekmeğini yemek lazım diye düşünüyorum çünkü çok sağlıklı yükselmiyor.

Sent from my iPhone

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Bu gapli endeksten yararlanmak lazım bence. Kısa vade eller tetikte ekmeğini yemek lazım diye düşünüyorum çünkü çok sağlıklı yükselmiyor.

Sent from my iPhone
    Bana da öyle geliyor bir yerde piyasayı aşağıya soluksuz indirecekler ama nerede?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6. BİRİ ENJSA DEMİŞTİ
    5,34 ÜZERİNDE GÜZELLEŞİR... HEMDE İYİ GÜZELLEŞİR
    TOBO BOYUN ÇİZGİSİ AYNI ZAMANDA 5,34

7.  Alıntı Originally Posted by a.teke61 Yazıyı Oku
    Sayın denızkıraz42 sizi kozal grubundan uzun süre takıpteyım herşey için tşk ler ben herzaman uzun vade yatırımcıyımsızden rıcam do.co hıssesınızı yorumlamınız mümkün mü şimdıdren tsk ler.
    DOCO
    ÜÇGEN NEREYE KIRILIRSA ORAYA GİDER
    DOCO2
    İLK KANAL BOYU KADAR DAHA GİTMİŞ. DOYMUŞŞŞŞ
    GRAFİK 1 DEKİ ÜÇGEN YAKINDAN TAKİP EDİLMELİ

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    önümüzdeki haftalar için bir projeksiyon duydunuz mu? Piyasa karışık. Ky çok umutlu ve bu da açıkçası beni korkutuyor.
    Her iki analist de, Seçim öncesi tekrar bir 90.000 altı olabileceğini ama, yıl sonu bazlı endekste çok pozitif olduklarını açıkladılar...Halkın algı sistemiyle yabancı fonların bakış tarzı arasında büyük farklar olduğundan bahsettiler.....Dikkatimi çekenler olarak, bazı ihtimalleri açıkladılar.....Mesela ;

Dolar da; 5,50 ya da 6,30 hareketi sonrası yıl sonuna kadar 4,40 lar civarı beklediklerini....

Bankaların hala ön planda olacağı ve endeksi taşımada bankalar arası değişim yapacakları....buna bu haftadan başlayacaklarını, Garanı pasifize edip....

Türkiye CDS lerinde önümüzdeki süreçte 350 lerden 200 lere kadar geri çekilme ihtimali olabileceği...

Gelişmekte olan piyasalara (MSCI) para girişinin 2019 da devam edeceği....Türkiye ye de bu fonların belli bir miktarı ayırdıklarını ve bunun yıl sonuna kadar devam edeceğini....

Fitchin dikkatli izlenmesini, önümüzdeki süreçte, Türkiye not arttırımı olmasa bile, görünümün iyileştirilmesiyle ilgili bir açıklamanın bile piyasaları tetikleyebileceği...

IMF olayının geçmişte olduğu gibi, geldi gelecek gibi sebepler yaratılarak piyasaları pozitif tutmada maşa olarak kullanılabileceğinden bahsettiler....

Anlatımlarında yoğunlaştıkları orta vadeli hisseler>>>Garan (Pozitif) , THY (Negatif) , Pegasus(Pozitif) , Halkbank (Pozitif), Vakıfbank(Pozitif) , Petkim (Nötr) , Yapıkredi bankası (Kısmi pozitif), Tüpraş (Pozitif) ...... Bu hisselerin tekniğini, grafiklerini, fibo destek ve dirençlerini pano da anlattılar, tartıştılar....

Sayfa 140/1527 İlkİlk ... 40901301381391401411421501902406401140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •