Special Days Image
Sayfa 313/1001 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Saat 00:23 ‘de Ordu Korgan merkezli 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

OPEC+ günlük 10 milyon varil üretim kesintisinde anlaştı (CNBC)
    (Mayıs ve Haziran’da 10 mn varil, sonraki aylarda yıl sonuna kadar 8 mn varil.)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    şimdi de güya ziraat katılım yünsayı almıştı yeni bir Sümerbank olacak diyorlardı tırt çıktı!
    Ben cocuktum o vakitlerr bayrama yakin babam annemi beni alir Sumerbank a Kumas almaya giderdik annem o kumaslardan bize bayramlik dikerdi ne kaliteli kumaslardi onlar o bayramlar ne guzeldi ..

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Yuvaya tespihli müdür

Eyüp Çocuk Yuvası'na atanan imam hatip mezunu müdür, son olarak huzurevinde görev yapmış

https://www.milliyet.com.tr/gundem/y...-mudur-5131319
    Dūnya dönūyosa o ısınamadıgın nurlu yaslilarin yūzū suyu hūrmetine dönūyor çorapsiza bak helee

Ahmetg Guest
    Diyarbakır-Mardin Demiryolu 53 km yeni hat yapımı için ihale düzenleniyor
    384 milyon ₺ muhammen bedelle gerçekleştirilen ihalede en düşük teklif 380 milyon ₺ olmasına rağmen ihale,489 milyon ₺'ye Cengiz İnşaat’a veriliyor

Zarar:109 milyon ₺

Hadi bakalım
    Pamuk eller SMS'e...

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Diyarbakır-Mardin Demiryolu 53 km yeni hat yapımı için ihale düzenleniyor
    384 milyon ₺ muhammen bedelle gerçekleştirilen ihalede en düşük teklif 380 milyon ₺ olmasına rağmen ihale,489 milyon ₺'ye Cengiz İnşaat�a veriliyor

Zarar:109 milyon ₺

Hadi bakalım
    Pamuk eller SMS'e...
    Tayyip Efendi Zamazingosuna vermeyecektide sana mi verecekti Ahmetg

Hürriyet : Araştırmalara göre virüsün yüzde 60’ı, İstanbul’dan Anadolu’ya yayıldı. 31 şehire giriş çıkış yasağının başlama tarihinden itibaren koronanın kuluçka dönemi 12 Nisan Pazar günü sona eriyor. Gerileme görülmezse büyükşehirlerde önlemler artacak. Her şehre farklı izolasyon, pazarların kapatılması, birkaç sektör hariç sokağa çıkma yasağının uygulanması gündemde.

8. Güney Kore

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 313/1001 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •