Sayfa 616/946 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ülkemizi küresel bir senaryo doğrultusunda yeniden dizayn etmeye çalışan bir proje ile karşı karşıya olduğumuz artık su götürmez bir gerçektir. Önümüzde duran manzara tam bir ekonomik sabotaj hali.â€

Tabi ortaya çıkan bu durumun kendilerinin hukuku guguk yaparak, İstanbul seçimini yenilemeleri ile bir ilgisi yok.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2. Erdoğan: Bazı işadamı grupları, dün açıklanan bu karardan sonra baktık garip açıklamalar yapıyorlar
    Erdoğan: bundan sonra da tabii ki bizden bu tavırlarınızla, ülkemizin geleceğine yönelik bir normalleşmeyi konuştuğumuz dönemde, seçim hukukunun işletildiği bir yerde böyle bir açıklamayı yaparsanız, bunlar normalleşmeyi getirmez, yanlış yapıyorsunuz, herkes haddini bilecek
    Erdoğan: İşadamıysan sen işini yap, seçim yargısının bu noktada verdiği karara adeta müdahale mahiyetinde açıklamalar yaparsanız, sizin de nerede olduğunuzu ortaya koyuyor, bizim de size bakış açımız değişecektir
    Kızdırmayın reisi..
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

3. CDS 470'i görürse hareket hızlanacak. Şu anda TL'den daha fazla önemsediğim bir hareket.

https://twitter.com/SantManukyan/sta...90147675176960

4. Bir başka golden cross da cds'te oluşuyor. 2000'den bu yana istatistikleri sağda görüyorsunuz. Pek parlak değil çünkü ho trend dönemlerinde kazandırır. BBandını bu nedenle kullanıyorum.

https://twitter.com/SantManukyan/sta...90147675176960

5.  Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    Kaldırmasaydı elinde faiz yükseltmek dışında bir şey olmayacaktı.
    Bunu yaparak aşırı yukarı gidişlerde söylem ile müdahele etmek gibi bir şey yarattı.
    tl nin koruma kalkanı her türlü riske rağmen bilinçli kaldırıldı başka bir açıklama gelmiyor insanın aklına ! Her ne kadar daha sonra mb aslında istesek sıkılaşma gene yaparız dese de bu inandırıcı asla olmaz piyasa için ! birde üzerine 23 hazirana kadar popülist mali tarafta gevşemeci adımlar gelirse yandık umarım yine mb sının her gün piyasalar tarafından test edildiği günlere dönmeyiz

*erdoğan: Bazı işadamı grupları, dün açıklanan bu karardan sonra baktık garip açıklamalar yapıyorlar

*erdoğan: Bundan sonra da tabii ki bizden bu tavırlarınızla, ülkemizin geleceğine yönelik bir normalleşmeyi konuştuğumuz dönemde, seçim hukukunun işletildiği bir yerde böyle bir açıklamayı yaparsanız, bunlar normalleşmeyi getirmez, yanlış yapıyorsunuz, herkes haddini bilecek

*erdoğan: Işadamıysan sen işini yap, seçim yargısının bu noktada verdiği karara adeta müdahale mahiyetinde açıklamalar yaparsanız, sizin de nerede olduğunuzu ortaya koyuyor, bizim de size bakış açımız değişecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*erdoğan: Ekonomimizin güvenliğini en an sınırlarımızın güvenliği kadar önemli görüyoruz

*erdoğan: ülkemizi küresel bir senaryo doğrultusunda yeniden dizayn etmek isteyen bir projeyle karşı karşıya olduğumuz artık su götürmez bir gerçek olarak karşımızda durmaktadır

*erdoğan: Ekonomimize yönelik sabotajlar artıyor

*erdoğan: Sınırlarımıza dayanan teröristlere ne yaptıysak bunlara da onu yapacağız

*erdoğan: Biz yönümüzü geleceğe çevirir ve elimindeki imkanları aktif olarak üretime, yatırıma ve istihdama yönelik kullanırsak bu çabalar sonuçsuz kalır, çözümü dışarıda değil kendi evimizde arayacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Erdoğan, en azından siyasi hayatı döneminde görüp, tadıp, bildiklerimizle, her açıdan tanıdığımız biri.

Bu adamın değişeceğini uman var mıdır aramızda?

O temelde, Erdoğan, Erdoğan'lığını yapacaktır.

Beis ve de sürpriz yok.

Bu ülkeye halen güvenip de yatırımcı geliyorsa, ceremesine de katlanacaktır.

Erdoğan'a alenen biat etmeyen Türk iş adamlarına gelince: İşleri zor.

Ben olsam bırakırdım yaptığım işleri.

Değmez bu kadar lafa, tehdide, kahıra, çileye.

Sayfa 616/946 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •