Sayfa 158/1003 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    şimdiki yasalarda hayvan hakları bile var. şuanki durum bence rajona ters .
    ya racon macon gözde buyutme
    raconu tek kişi keser
    ötekiler uygular
    figuran dolu
    istemediğin kadan
    elini sallasan
    çarpar

2. pazartesi pala ne yapar aşağı açılış derin bir korku ile yukarımı yapar yukarı açılış şelalemi olur.?

Çin, dünyada maske pazarına hakim oldu.

Çinin 5 milyar civarında maske siparişi aldığı bildirildi. Çin malı test kitlerinin bozuk olması nedeniyle kit siparişi durdu.

Bu arada Wuhanda iyileştiği duyurulan hastaların testleri yeniden pozitif çıkmaya başladı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Ellerinize sağlık. Bu grafik umarım uzun süre bakacağımız bir grafik olmaz, olursa da biz hayatta olmayız herhalde.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benzerlikleri çok konuşuluyor, uzun vade için dikkate almakta fayda var diye düşünüyorum,
    Geniş perspektiften bakınca, bütün ülkelerin kapılarını kapatmaları, hala yavaşlamayı bırakın her geçen gün daha kötüye ve hızlanarak gidilmesi özellikle borsalar açısından sıkıntılı, bunun yanında global verileri nisan ayı ve sonrasında kötüleşerek artacak, bununla birlikte bir çok global dev şirketlerin batışlarını seyredeceğiz, kısa vadeli tepkiler oluşsada uzun vadede yatırımcıları kabus dolu aylar belki de yıllar bekliyor maalesef,

5.  Alıntı Originally Posted by cml Yazıyı Oku
    Benzerlikleri çok konuşuluyor, uzun vade için dikkate almakta fayda var diye düşünüyorum,
    Geniş perspektiften bakınca, bütün ülkelerin kapılarını kapatmaları, hala yavaşlamayı bırakın her geçen gün daha kötüye ve hızlanarak gidilmesi özellikle borsalar açısından sıkıntılı, bunun yanında global verileri nisan ayı ve sonrasında kötüleşerek artacak, bununla birlikte bir çok global dev şirketlerin batışlarını seyredeceğiz, kısa vadeli tepkiler oluşsada uzun vadede yatırımcıları kabus dolu aylar belki de yıllar bekliyor maalesef,
    asıl bence buyukler
    finansal dayanağı güçlü olanlar sermayesel yeterlilikliler rasyoları güçlüler hayatta kalıp

ama

ufak ve orta ölçek hepten geberecek
    reel ekonomi gözlüğüyle bakınca
    çunki bunların paraya ihtiyacı daha çok

paraya ihtiyacı olan da ne yapar?

ucuzlatır..

ucuzlayınca noolur?

kar kalmaz

kar kalmayınca ne olur?

batarsın.

not
    ya bunun için london bisines skul ekonomiks tommiks teksez a gitmeye ne hacet abi
    tahtakale esnafı bilir , heralde yani

6.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Çin, dünyada maske pazarına hakim oldu.

Çinin 5 milyar civarında maske siparişi aldığı bildirildi. Çin malı test kitlerinin bozuk olması nedeniyle kit siparişi durdu.

Bu arada Wuhanda iyileştiği duyurulan hastaların testleri yeniden pozitif çıkmaya başladı.
    Ne de olsa cin hemen bozuluyor

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu virüs olayı yalancı çoban hikayesine benziyor belkide bilemiyorum...çoban her seferinde köy yanıyor dermiş ve köylüler inanırmış ama gidip baktıklarında köy yerinde yanan bişey yok...çoban yine köy yanıyor demiş köylüler bu sefer inanmamış ama köy bu sefer gerçekten yanıyor...

seyis haklı evet bugüne kadar hep baronların istediği şekilde kurgulandı dizayn edildi olaylar ve hep kitleler inandı tam da istedikleri gibi...bu konuda haklı hatta geçen yazmıştım bir zamanlar kuş gribi diye ortalık ayağa kalktı sonra ne kuş kaldı ne gribi...şimdi internet sitelerinin kıyı köşelerinde bilmem neredeki çiflikte kuş giribine rastlandı diyor kimse de iplemiyor tabii...

ama ya bu sefer gerçekse? ya köy hakikaten yanıyorsa? nereden bilebiliriz? nasıl emin olabiliriz? evet belki yine baronlar sermaye transferi için kurguladılar bunu ama ya değilse?

ben şahsen kurgudur tüm olan biten diyemiyorum gerçek olup olmadığını da bilmiyoruz...izliyoruz herkes gibi...filmin sonunda ne olacak?
    Dünya da bütün borsalar zirvelerindeyken, ekonomiler büyüme konusunda tıkanmış duruma gelmişken artık büyüyemez durumdayken gelmiş olması tesadüf mü? Bu korona muhabbetine nerdeyse tüm dünya mb leri faizleri sıfırlayıp 10 trilyon dolar civarı parasal genişleme yapması?
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

8. https://youtu.be/2Fh_nI-5jVo

SP500 Future saydım. Grafik saatlik...

Bakın bakalım, yalnız ingilizce

İlk video'm

Beğenen olursa devam ederim ara ara paylaşırım.

Tüm dostlara bol kazançlar,

Sayfa 158/1003 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •