Sayfa 348/602 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Tamda ihtiyaç olduğunda, düşüş zamanlarında çelik üstad nerelerde acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by mmt Yazıyı Oku
    slm armada467, senin bir tahminin vardı 133.000 gibi halen geçerli mi
    ben acemiyim grafik vs. bilmiyorum
    Ben bunu yazdığımda endeks 156 158 idi ve ortalık güllük gülistanlık idi birisi çıktı dediki sen bistin palasimisin bende evet dedim işine gelmedi her neyse kimin haklı çıktığı ortada göz gördüğünü akıl geleceği görür şimdi hadi kurtarın kendinizi

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Yaşayıp görelim o halde benim takipçim yoktur free takılırım burayı sevdim rahatsızlık vermek istemem ama piyasada dediğim olur bu konuda iddiaaliyim 3 hafta borsa düzeltir.
    27 Ocak da yazmışım

4.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Yazdıklarınıza kısen katılmakla birlikte çokta enseyi karartmamak moralleri bozmamak gerek diye düşünüyorum.Dünyada karşılığı olmayan paranın piyasaya sürülmesi sonucu oluşan çılgın bir piyasa söz konusu bu doğru insanlar kolay para kazanmayı çalışmadan kazanmayı ve deliler gibi tüketmeyi seviyor ve kripto piyasası bunun çok güzel bir örneği ki daha ortalarında sayılır yükselişinin bitcoin 100 bin dolar olması bekleniyor yani diyeceğim o ki bu çılgınlık bir 3-5 sene daha sürecek gibi taki borçlandırılan insanlar bu borçları tamamen ödeyemez hale geldiğinde sistem çökecek ve 1900 lerin başlarında yaşanan ve 10 yllarca süren büyük buhran gibi bir buhran yaşanacak ama daha vakit var o yüzden borsamız yükselişe gebe 2023 yılı zirvemiz olacak daha öncede yazdım endekste sırasıyla 1800-2000-2400-3000 rakamlarını göreceğiz...YTD...
    Uçtun be hocam 2000 - 3000 binler

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Quanticode Yazıyı Oku
    Pardon bist100’ün palasımısınız bu kadar kesin ifadeler yatırım önerisine girer. Eğer öyleyse bir kaç taahhüt alalım sizden
    Arkadaş da bunu yazmış cevabı almış piyasadan

6.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku

Hocalık yada öğretmenlik veya eğitmenlik gibi bir vasfım yok ekonomi okudum ve eski bir broker ım mesleğim de buydu şimdide trader olarak devam ediyorum bütün paramı da bu işten ve türevi piyasalardan kazandım çok şükür.Yaşınız kaç bilmiyorum ama biraz genç ve borsada deneyimsiz gibi geldi usluptan bana neyse ben uçmuş olayım siz karayolu ile gelirsiniz 2000 puan bu sene içinde yada en geç 2022 başlarında görülecek endeksimizde bu yazıda burada dursun.Herkese hayırlı cumalar diliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku

Ben de kısmen kartal975 gibi düşünüyorum. Hatta ben borsanın dolar bazında yeni bir tarihi zirve yapabileceğini düşünüyorum 2023 yılında. Grafik paylaşmayacağım... İnsanlar emeklerini paylaşıyor, tecrübelerini paylaşıyor, fikir beyan ediyor... Teşekkür edileceğine dalga geçer gibi cevap yazılıyor. Kendi argümanlarınızı bizimle paylaşın, bizi de aydınlatın... Varsa bir hatamız fikirlerimizi gözden geçirelim, hatamızı düzeltmeye gayret edelim.

8. Bütün takip ettiğim forumlarda bilgisini tecrübesini öngörüsünü düşüncesini paylaşanlara bilinçli yada bilinçsiz kırıcı incitici hatta hakarete varan yazılar yazılmış sonucunda o forumlar hep çöle dönmüş paylaşım yapanlar küstürülmüş kırılmış soğutulmuştur.
    Bütün forumlarda bi soru soran bir de cevaplayan vardır. Cevaplayanlar gidince sorular kime sorulacak fikir alışverişi nasıl yapılacak.
    Demem o ki polemiğe girmeden yazalım her yazılana cevap vermeyelim. Sonuçta kimse kimseyi tanımıyor yazılanları oku araştır değerlendir kararını kendin ver. Kazancında senin kaybın da senin

Sayfa 348/602 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •