Sayfa 300/555 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Hayır balıkadam ilk yolladıklarında bedelli için başvurıda , şimdi sibel hanım 18 milyom tl borç vermişti dedilerki sibel hanımın bedelli parasınının bir kısmı bırdan karşılansın.spk olmaz dedi. Düzelttiler. Sibel hanımda bedelliye katılacak ama şirketib kasasına düz 66 milyon girecek. Bunun 18 milyonun tl sini sibel hanıma verexekler çünkü 18 milyonu şirkette. Kalan 45 milyonu şirket müşterileri için kullanacak. Diğer bir 2 milyonda ıvır zıvır bedelli maliyeri
    Sibel Gökalp e 18 milyon tl alacagina karşılık kaç lot hisse verilecek. Bu sorunun cevabı önemli.

Var mı cevap verebilecek olan.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sibel Gökalp e 18 milyon tl alacagina karşılık kaç lot hisse verilecek. Bu sorunun cevabı önemli.

Var mı cevap verebilecek olan.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    18 milyonuna jkarşılık 0 lot verilecek. Dün gelen bedelli artırım onay pdf sinde yazıyor. Kapta var. Niye ısrarla lot verecek diyorsunız anlamıyorum. Yık öyle bişey

Para verdi para alıp çıkacak.

4.  Alıntı Originally Posted by btssatim Yazıyı Oku
    Hani tavan tavan gidiyordu ne oldu. Hani bedelli haberi çıktığı gün tavan dı....
    Ne o sizleri de ters köşeye yatırdı dimi.
    Bu kağıdı burada bir kaç kişi çok övüyor ..
    Belkide şirket ile çalışıyorlar nereden bileceksin
    yoksa beklenti bittimi
    Hocam sizin bu kağıtla var bir sıkıntınız ama çözemedim.. Elinizde olan kağıdı övüyorsunuz başka topiklerde görüyorum ama olmayınca yeriyorsunuz sanırım ama infoya özel bir gareziniz var.. Geleceğinin çok parlak olduğuna ben inanıyorum burada bu konuda değerli bilgi veren arkadaşlar da var. Olumsuz tarafını da sizden dinlemek isterim.

Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Hocam sizin bu kağıtla var bir sıkıntınız ama çözemedim.. Elinizde olan kağıdı övüyorsunuz başka topiklerde görüyorum ama olmayınca yeriyorsunuz sanırım ama infoya özel bir gareziniz var.. Geleceğinin çok parlak olduğuna ben inanıyorum burada bu konuda değerli bilgi veren arkadaşlar da var. Olumsuz tarafını da sizden dinlemek isterim.
    Olumsuz tarafı şu spk haberi düştü ya, tavan bekliyordu. Yemişim tavanı. İşmen tavansız 3.3 lardan 13 lere gitti. Bunun böyle komisyon gelirleri olsun gerisi tırt.bilmiyorum net günlük 1 m kazanıyor mu ama tarila kazanıyor dedi.işmende 2 sene önce günlük 1 kazanırdı. Tabi bir işmen olmayacağız ama bir gediği geçeceğiz inş.

6.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    18 milyonuna jkarşılık 0 lot verilecek. Dün gelen bedelli artırım onay pdf sinde yazıyor. Kapta var. Niye ısrarla lot verecek diyorsunız anlamıyorum. Yık öyle bişey
    :

sıfır lot verilecek ama ödenmeyen bedelli olursa boşta bedelli kalırsa Sibel hepsini süpürecek. ancak 18 milyon epeydir şirket hesabında belki bankaya verdikleri faiz gibi bir miktar da faiz verirler.

ssss

Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    :

sıfır lot verilecek ama ödenmeyen bedelli olursa boşta bedelli kalırsa Sibel hepsini süpürecek. ancak 18 milyon epeydir şirket hesabında belki bankaya verdikleri faiz gibi bir miktar da faiz verirler.

ssss
    syncelik onu bile açıklamışlar. 18 m sibel hanıma ,225 k masraf, 47,975 m müşterilere kredil işlemler için finansman. Şirket zaten kendisinin, 2 kuruşta faiz almayıp biz garibanlara hayır etsin nolacak ki, güvenip almışız

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Olumsuz tarafı şu spk haberi düştü ya, tavan bekliyordu. Yemişim tavanı. İşmen tavansız 3.3 lardan 13 lere gitti. Bunun böyle komisyon gelirleri olsun gerisi tırt.bilmiyorum net günlük 1 m kazanıyor mu ama tarila kazanıyor dedi.işmende 2 sene önce günlük 1 kazanırdı. Tabi bir işmen olmayacağız ama bir gediği geçeceğiz inş.
    Başta şu notu düşeyim, benim hesaplarım genellikle monaroza beyin hesaplarına göre çok hafif düşük kalıyor.
    Benim tabloma göre BIST + VIOP komisyonlarından 9-13 Kasım haftasında 3.8m, 16-20 Kasım haftasında 3.5m gelir edilmiş.
    Ortalama komisyon oranına göre dönem sonunda 38.7m BIST + VIOP karı elde edilecek. 3. çeyrekte bu rakam 29.4m idi. Aralık ayında etkisini göreceğimiz bedelliden gelecek sermaye katkısı hesaplamalara dahil değil.

Sayfa 300/555 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •