Sayfa 410/485 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Vergi dairesine sunulan

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku

Vergi dairesine sunulan

2018 12 aylık gelir tablosunu göremedim kapta... koyduğunuz verilerle karşılaştırmak için iyi olurdu...teknik anlamda bir sıkıntı görülmüyor şimdilik , zirvesini geçtiğinde daha iyi olacaktır...

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

3. Laykın hocam verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür. Bu hissede siz ve benden başka küçük yatırımcı kalmadı sanırım. Forumdan bizden başka çıt çıkaran yok.
     Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    2018 12 aylık gelir tablosunu göremedim kapta... koyduğunuz verilerle karşılaştırmak için iyi olurdu...teknik anlamda bir sıkıntı görülmüyor şimdilik , zirvesini geçtiğinde daha iyi olacaktır...

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku

Bende geçen senekine baktım göremedim.Ayni şeyi düşündüm. 2017 var 2018 bulamadım.
    Burada link teranin link holdingin katkısı var mi yokmu bilmiyoruz.
    Evet teknik olarak da dönüş sinyalleri oluştu.
    Takipteyim

5. Teknikçilerdeki cesarete hayranım doğrusu, bu fiyatlarda hisseyi taşıyabilmek yürek ister artık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Bende geçen senekine baktım göremedim.Ayni şeyi düşündüm. 2017 var 2018 bulamadım.
    Burada link teranin link holdingin katkısı var mi yokmu bilmiyoruz.
    Evet teknik olarak da dönüş sinyalleri oluştu.
    Takipteyim

Özel olarak ilgilendiğim bir şirket değil. Fakat olayı şöyle çözebilir, fikir jimnastiği yapabiliriz.

-Link Bilgisayar ile Link Holding birleşmesi ne zaman onaylandı? Cevap: Aralık-2019. Elde var bir.

- Link Tera`nın Link Holding'teki payı kaç? Cevap: %10 Yani o bir iştirak. Elde var iki.

--V. U. K. Gelir tablosu birleşme sonrası mı çıktı? Cevap: Evet. Elde var üç.

-Bu yayınlanan V. U. K Gelir tablosu solo olduğuna göre, Birleşenler yer alacak, fakat İştirakler yer almayacak, doğru mudur? Cevap: Evet aynen öyle.

SONUÇ: Açıklanan solo Gelir tablosunda, Link Bilgisayar ve Link Holding verileri birleşme olduğundan yer alıyor, Link Tera'nın ise verileri iştirak olduğu için bildirim içinde yer almıyor. Ne zaman Link Tera tablolarda yer alacak? Daha sonra açıklanacak 2019/12 konsolide tablolarda yer bulacak.

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Teknikçilerdeki cesarete hayranım doğrusu, bu fiyatlarda hisseyi taşıyabilmek yürek ister artık.
    Bir orge bir arsan eczyt bilici karsu .....
    dan teknik olarak daha pahalı değil
    Ben tepede kağıda girmem. Zaten 10 tl den beri vardı arada sattım aldım sattım aldım....
    Dostum yürek sizde var

Teknik olarak bir canak boyu daha gidecek ya da gitmesi lazım inşallah. Ama hemen bugünden yarına değil.

8.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Özel olarak ilgilendiğim bir şirket değil. Fakat olayı şöyle çözebilir, fikir jimnastiği yapabiliriz.

-Link bilgisayar ile Link Holding birleşmesi ne zaman onaylandı? Cevabı: Aralık-2019. Elde var bir..

- Link Tera`nın Link Holding'teki payı kaç? Cevabı: %10 Yani o bir iştirak. Elde var iki.

--V. U. K. Gelir tablosu birleşme sonrası mı çıktı? Cevap: Evet. Elde var üç.

-Bu yayınlanan V. U. K Gelir tablosu solo olduğuna göre, Birleşenler yer alacak, fakat İştirakler yer almayacak, doğru mudur? Cevap: Evet aynen öyle.

SONUÇ: Açıklanan solo Gelir tablosunda, Link Bilgisayar ve Link Holding verileri birleşme olduğundan yer alıyor, Link Tera'nın ise verileri iştirak olduğu için bildirim içinde yer almıyor. Ne zaman Link Tera tablolarda yer alacak? Daha sonra açıklanacak 2019/12 konsolide tablolarda yer bulacak.
    Teşekkürler sevgili izci
    Yani bir parça daha link teradan gelecek anlıyorum bilancoda
    Sagolun

Sayfa 410/485 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •