Sayfa 97/804 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 769 - 776 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. bir hissenin tepki vermesi için kynin toplu şekilde panik yapıp satması gerekir. bunlar ise o paniği yaptırmadan yavaş yavaş ellerindekini veriyor.

peki ellerindekini ky'ye dağıtınca hayrına biri gelip ky'nin zararını çıkarması için kağıdı yukarı çeker mi? sanmam.

burdan sat da diyemez kimse zararı olanlar için ama adamların tek bir amacı var ellerindekini bir şekilde çıkmak. adamlar 2'den bile çıkabilseler kardalar.

ve bizim değerli spk bu işlemleri yapanları bulamıyor ya da adamların her şeyi kuralına uydurmuş.

bu arada elimde yok ama sinir oluyorum boyle ky'ye karsı bu kadar acımasız olanlara.
    yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

2. 27 27 27 alıp veriyor gaziantep le bir ilgisi var galiba

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tarikkocc Yazıyı Oku
    bir hissenin tepki vermesi için kynin toplu şekilde panik yapıp satması gerekir. bunlar ise o paniği yaptırmadan yavaş yavaş ellerindekini veriyor.

peki ellerindekini ky'ye dağıtınca hayrına biri gelip ky'nin zararını çıkarması için kağıdı yukarı çeker mi? sanmam.

burdan sat da diyemez kimse zararı olanlar için ama adamların tek bir amacı var ellerindekini bir şekilde çıkmak. adamlar 2'den bile çıkabilseler kardalar.

ve bizim değerli spk bu işlemleri yapanları bulamıyor ya da adamların her şeyi kuralına uydurmuş.

bu arada elimde yok ama sinir oluyorum boyle ky'ye karsı bu kadar acımasız olanlara.
    Ben bu acımasızlığın aynısını bir tek hissede görmüştüm. Adese. Ky Aldıkca düşüyordu. Ky da düştükce alıyordu. Hiç unutmam yatırımcı ilişkilerini arayıp ağzıma geleni saymıştım. Şimdi hissenin durumu ortada. Herkes ne olduğunu biliyor ama alan yine alıyor. Ytd

4. Gelgel diyor bak 2, 40 altına inmiyorum. Hadi ordan pzvng.ytd

5. hakan nerde acaba mayamiyemi taşındı

6. 1 tl pahalımı bu kagıda fk/18.60 halen fk/5-6 uygun olurmu sizce ytd degil asla

7. sen hıc hayatında omrunde 17 taban gordunmu

Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Ben bu acımasızlığın aynısını bir tek hissede görmüştüm. Adese. Ky Aldıkca düşüyordu. Ky da düştükce alıyordu. Hiç unutmam yatırımcı ilişkilerini arayıp ağzıma geleni saymıştım. Şimdi hissenin durumu ortada. Herkes ne olduğunu biliyor ama alan yine alıyor. Ytd
    bu nekı hıkaye avgyo 17 taban yedım

8. 2 taban çekse rahatlar gibi

Sayfa 97/804 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •