Sayfa 903/1078 İlkİlk ... 4038038538939019029039049059139531003 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    İyi tatiller Akyaka Köyceğize yakın Beyobası yuvarlak çaya dalyana gelinir.Azmak da serin sulari ile güzel olur bu zamanda.��
    Azmak nehri süper tekne ile gezdik,Dalyana daha önce gittim sn emir.

2. İki gündür bakamadım piyasaya endex bugün turuncu kanal alt bandına gelmiş.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

değerli üstadım, bilgem, Dandanakan abi Bir sorum olacak bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Yukarıdaki takas bir hisse senedine ait. bu tarihte BİST adlı aracı kurum 5 adet lot satmış . Bu nedir ? BİST kendi stok olarak hisse mi tutuyor. Yoksa bunun bir amacı var mı ?

Benim bu konuda bir bilgim yok...

Bakalım yarına hangi müjdeli haberi alacağız?

Umarım gerçekten işe yarar. Artık ciddi ciddi önemli bir şeylerin olması lâzım. Ülkenin durumu her geçen gün zora giriyor. Dolar başını alıp gittikçe bizim kazandığımızı sandığımız paralar hiç bir işe yaramıyor...!

Uzunca bir süredir dolar bazında halen eşik atlayamıyorum ve hep geride kalıyorum...!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4. Evet düzgün bir haber gelse de kanal içine kalıcı olarak girsek.

5.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

değerli üstadım, bilgem, Dandanakan abi Bir sorum olacak bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Yukarıdaki takas bir hisse senedine ait. bu tarihte BİST adlı aracı kurum 5 adet lot satmış . Bu nedir ? BİST kendi stok olarak hisse mi tutuyor. Yoksa bunun bir amacı var mı ?
    Bu konuda benim de bir bilgim yok Selim, belki Bist kendi bünyesinde bir hisse fonu oluşturmuş olabilir.

6. sayın dandanakan yarın 1154 deneyecek gibi endeks.. ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

değerli üstadım, bilgem, Dandanakan abi Bir sorum olacak bana bu konuda yardımcı
    olabilir misiniz?

Yukarıdaki takas bir hisse senedine ait. bu tarihte BİST adlı aracı kurum 5 adet lot
    satmış . Bu nedir ? BİST kendi stok olarak hisse mi tutuyor. Yoksa bunun bir amacı
    var mı ?
    Muhasebede aktif/pasif, borç/alacak, gelir/gider, alıcı/satıcı hesapların birbirine denk
    ve aradaki farkın sıfır olması gerekir. Neden/nasıl oluştuğu bilinmeyen farkları
    gidermek için muhasip ilgili sütuna gerekli kayıt düşüp denkliği sağlar. Burada da
    kayıtların tutulmasından ve denkliğin sağlanmasından sorumlu kurum olan BIST
    tarafından denklik kaydı oluşturulduğu kanısındayım. Yani düşünüldüğü gibi herhangi
    bir alım/satım söz konusu değildir. Yapılan işlemle mağduriyeti giderilen/hakkı teslim
    edilen aracı kurumu alıcılar sütununda maliyeti 6.01 olanlar arasında aramak gerekir.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Sayfa 903/1078 İlkİlk ... 4038038538939019029039049059139531003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •