Sayfa 8/1030 İlkİlk ... 67891018581085081008 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    arkadaşlar üst limit yazsanız
    22.5 günlük burgan atıyorum 3000 k bağlıyabiliyor musunuz???
    En son 1 milyondu üzerindekini ise sorun isterseniz bir şubeye

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

2.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    SORU: diyelim ki 1 yıllık mevduat yaptım BUGÜN....bunun stopajı nasıl yapılacak....%5 mi?....%15 mi?

YOKSA belli tarihe kadar %5,belli tarihten sonra %15 mi?

bilen var mı?
    %3 olur.

https://www.yapikredi.com.tr/bireyse...topaj-oranlari

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Qnb de böyle günlük bir oran yokmuş ..mt yi aradım şimdi sordum ..Siz nerden aldınız bu oranı ..yada yanlış anlamış olabilirmisiniz..

4.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    ayşe teyzenin bankası %21 verdi kabul etmedim.
    Günlük mü hangi banka

5. Finans hoşgeldine verebilir 21.75..

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    arkadaşlar üst limit yazsanız
    22.5 günlük burgan atıyorum 3000 k bağlıyabiliyor musunuz???
    Ust limiti haftaya eklerim. Gunluk oran tablosunda Banka ismine tiklayinca ilgili hesabin web sayfasina gidiyor. max 1M gulduren.

Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    Sık kullanılanlara ekledim sitenizi. .Bence tüm bilgilerin aynı yerde olması güzel. Elinize sağlık.

İki önerim olacak ;

1) Mesela TEB sabah arttırdı ya. Bilemiyorum ne kadar kısa zamanda güncellersiniz ama bence güncelleme hızınız önemli bir kriter olacaktır
    2) Görünüş olarak da biraz daha çekici olabilirse, gerçekten ilgi ile takip edilen bir web siteniz olabilir.
    3) İlgili bankaların linklerini de eklerseniz kolon yanlarına. süper olur.
    1. merifetliyi guncelledim simdi. evet guncelleme hizi benim yogunluguma gore degisiyor.
    2. nasil bir gorunus daha cekici olur sizin icin. (ozelden yazabilirsiniz burayi mesgul etmemek icin)
    3. gunluk oranlar da banka ismine tiklayinca bankanin/hesabin web sayfasina gidiyor. aylik oranlarda ise burada ki paylasim mesajina

yorumlar icin tesekkurler.

7.  Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Finans hoşgeldine verebilir 21.75..
    Aylık olabilir günlükte yok dedi müşteri temsilcisi

8.  Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    Ust limiti haftaya eklerim. Gunluk oran tablosunda Banka ismine tiklayinca ilgili hesabin web sayfasina gidiyor. max 1M gulduren.

1. merifetliyi guncelledim simdi. evet guncelleme hizi benim yogunluguma gore degisiyor.
    2. nasil bir gorunus daha cekici olur sizin icin. (ozelden yazabilirsiniz burayi mesgul etmemek icin)
    3. gunluk oranlar da banka ismine tiklayinca bankanin/hesabin web sayfasina gidiyor. aylik oranlarda ise burada ki paylasim mesajina

yorumlar icin tesekkurler.
    Bankaların Sitelerden Yayınlanan Oranları Otomatik Bot Yapıp Çekebilir Siteye Bilginiz Varsa Yapın Yoksa Yardımcı Olabilirim.

Sayfa 8/1030 İlkİlk ... 67891018581085081008 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •