Sayfa 598/1043 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Kardeşim 5.73 te dillendirdim. 6.14 üzeri kapatınca tekniği guzelleşmişti bugünde tekniğin hakkını verdi .Ben alsaydım zaten 6.80 civarı kendime hedef koyardım yoksa uzun vadede nasıl hareket edecek bilmiyorum. O hocaların işidir.
    Webster üstad da nefesi kuvvetli bir hocamizdir Esma Hanım kardeşim...

2.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    çelik hocam sizi hisse netin ilk zamanlarından beri bilirim iki gözüm filan olduğu zamanlar hala forumda yazıyor mu bilmiyorum ama forumda viop topiğine göz atıyor musunuz hiç orada sürekli yazan 5-6 arkadaş endeks için 840 gibi rakamlar zikrediyorlar sürekli böyle sert bir düşüş beklentileriniz dahilinde mi ? Endeks için şu an yada yazdığınız 1212 ler görülürse herhangi bir düşüşte stop noktası neresi olur sizce 1130 civarları mı ? Saygılar...
    elbet düzeltmeler olucak ama cok ciddi düzeltmeler beklemiyorum ben ralli tarafındayım dolar bazlı cok geride kaldık dow 29 civarlarında biz şu an 1200 üzerinde olmalıydık

Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    Webster üstad da nefesi kuvvetli bir hocamizdir Esma Hanım kardeşim...
    Tskr ustadim
    Tevedcuhunuz

4.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Çelik hocam sizi hisse netin ilk zamanlarından beri bilirim iki gözüm filan olduğu zamanlar hala forumda yazıyor mu bilmiyorum ama forumda VİOP topiğine göz atıyor musunuz hiç orada sürekli yazan 5-6 arkadaş endeks için 840 gibi rakamlar zikrediyorlar sürekli böyle sert bir düşüş beklentileriniz dahilinde mi ? Endeks için şu an yada yazdığınız 1212 ler görülürse herhangi bir düşüşte stop noktası neresi olur sizce 1130 civarları mı ? Saygılar...
    Endekste yön ABD secimlerine kadar yukari olur diye dusunuyorum.

Çelik Comak hoca da genelde optimist bu konuda. Kendisi teyit eder.

5. XU100 haftalık, Turuncu kanal içerisinde kaldığı müddetçe 1180-1190 dirençleri üzerinde kesikli çizgi 1215 e kadar gidebilir.
    Aşağıda kanal alt bandı 1140

6. Yarın ne alalım ne satalım arkadaşlar ? Varmı fikri olanlar

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Yarın ne alalım ne satalım arkadaşlar ? Varmı fikri olanlar
    Gsdho, karton , TSKB, şeker bank , Ozgyo ve sanko güzel duruyor . Bunlar denenebilinir ..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Yarın ne alalım ne satalım arkadaşlar ? Varmı fikri olanlar
    Hocam merhaba gözde olabilirmi sorunuzun cevabı artık yukarı ivme olabilir mi

Sayfa 598/1043 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •