Sayfa 438/746 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by egeli35 Yazıyı Oku
    Mrb. yeni ortağınızım. Nuh 3 aylıktaki kar patlaması ile dikkatimi çekti. Ciro artmış maliyet düşmüş. Ben bu Nuh Çimentoya nuh deyip peygamber demeyenleri dedirtmeye geldim. YTD...
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz, yolun başındayız, henüz küçük bir aileyiz, üç beş arkadaş aramızda takılıyoruz, başlarda sıkıcı gelebilir ama şöyle bizde diğer hisseler gibi üç-beş-on kat prim yapalım o zaman burasıda günde 15-20 sayfa ilerler 😀
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bu arada hayırlı cumalar, uzun aradan sonra geçen hafta sokaktada olsa cuma kılabilmiştik, Allah tekrarını nasip eylesin, en kısa zamanda camilerin içlerinde saflar halindede kılabiliriz inşallah.
    Haydi bakalım şenlik başlasın hala neden mal kaptırır bu patron anlamadım gitti Ytd

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by egeli35 Yazıyı Oku
    Mrb. yeni ortağınızım. Nuh 3 aylıktaki kar patlaması ile dikkatimi çekti. Ciro artmış maliyet düşmüş. Ben bu Nuh Çimentoya nuh deyip peygamber demeyenleri dedirtmeye geldim. YTD...
    hoşgeldiniz sayın egeli.
    allah kazancınızı artırsın
    iyi yerden avlamışsın tahya yapıcıyı
    hayırlı uğurlu olsun.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3. ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. Dur tahtacı nereye, daha satamadığım üç beş hisse var, kenarda bekleyen %70 nakit var, ne bu acelen 😀

5. Zirveye oynuyoruz. Hadi hayırlısı.hedef 14.50 inşallah oraya ulaşırız.teknik olarak kısa hedef.yatıŕım tavsiyesi değildir.

6. kademeler doldu. İşlemlerin büyük bölümü fiktifti bence.. Ak-Y.Kredi-deniz-İş-Ata- info. 30 bin lot alış yazıyor kimse satmıyor, 50 bin satış yazıyor kimse almıyor. Kısaca cep to cep. YTD....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    bence geçen tavan çözülmesinden sonra alınan malları ancak yeni dökebildiler
    daha doğrusu döktüğünü zannediyorlar
    bence alanlar orada kar elde etmek için almamışlardı
    satıncada düşeceğini öngördükleri için satmadılar
    işin kısacası bu ayak oyunları burada kalan kişilere göre çok klişe
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8.  Alıntı Originally Posted by emre444 Yazıyı Oku
    Zirveye oynuyoruz. Hadi hayırlısı.hedef 14.50 inşallah oraya ulaşırız.teknik olarak kısa hedef.yatıÅ•ım tavsiyesi değildir.
    14,50 dedin de aklıma bir anım geldi:
    Yıl 2010 Haziran (bundan 10 yıl önce) internetten alış veriş yoktu yada ben bilmiyordum...
    seans salonları vardı...canlı canlı seyrederdik...görevli kıza dedim ki 14,50 den nuh'u sat, 3,50 den dgate al. napıyon abi bu 22 lere gidecek dedi. 14,70 den döndü...dönüş o dönüş...iflah olmadı. Kızı dinlemeyip dgate alsaydım köşeydim şimdi.

dile kolay tam tamına 11 yıl.....neyse bizi düşürdükleri durumdan bin beter olurlar İnşaAllah.

Cümleten iyi tatiller. Bol kazançlar.

Sayfa 438/746 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •