Sayfa 2/1023 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Yeni başlık hayırlı olsun.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Investing.com - TL’de yaşanan değer kaybı ile geçen hafta 5,47’yi aşarak rekor kıran Sterlin/TL kuru, bu haftaya 5,46’dan başladı ve son saatte kazançlarını yükselterek 5,5325 seviyesine çıkarak tarihi rekor kırdı. Kurda yaşanan bu rekor yükselişte TL’deki değer kaybının yanında sterlindeki güçlenme de etkili oldu.

Bilindiği gibi AB ile İngiltere arasında Brexit müzakereleri sürüyor ve 2. aşamasına geçilen müzakerede İngiltere’nin AB’den ayrılması olarak belirlenen 2019 yılı için anlaşmaya varıldığı haberleri sterlinin sert yükselmesini sağladı.

Sterlin bugün dolar karşısında %0,60 değer kazanarak 1,4045 seviyesine yükselirken TL karşısında da %1,20 kazançla en çok yükselen majör para birimi oldu.

AB ile İngiltere arasında Brexit'in genel hatları belirlendi, ancak henüz savunma, güvenlik, sağlık ve eğitim gibi konularda net bir düzenleme yapılmış değil. Ayrıca Brexit için 2019 belirlense de İngiltere 2010 yılına kadar AB kararlarına bağlı kalacak, ancak AB’nin aldığı kararlarda söz sahibi olamayacak.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Baslik hayirli olsun, yeni rekorla yarin sabah acilsa daha iyiymis..
    endeks 2.93 seviyesinde ; 2.70 den itibaren aliciyim..ytd

4. Fincan Kulp Formasyonu
    Fincanın tabanı 3,3830 tepesi 3,9450
    Formasyonun hedefi; yaklaşık 4,50

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Fincan Kulp Formasyonu
    Fincanın tabanı 3,3830 tepesi 3,9450
    Formasyonun hedefi; yaklaşık 4,50

4.11 bence

şahsi kanaatim 4 psikolojik son kale üstüne çıkarsa her yere gider oraları kıramazsa 90 larda gezer dururuz.
    dolar böyle giderken spor hisselerinin taban olmaması ilginç
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    4.11 bence
    şimdilik kaydı ile ona da itirazımız yok

ben formasyonun hedefinden bahsetmiştim
    sizin değil

Alıntı Originally Posted by berbatov9 Yazıyı Oku
    1 fb senedi esittir...6.90 € 7 yil once 55 60 € bir fb senedi....ortalam 9 kat ....€ bazinda erimis....
    fener topiğinden bir tespit

Sayfa 2/1023 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •