Sayfa 305/817 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Diğer bankalara göre belirgin bir yavaşlığı var gibi.Bir bit yeniği bir haber yada olay var da sanki onu fiyatlıyor.Bedelli yaptı mı? Bazı sorunlu kredileri devretti mi? Ya başka bir şey daha var ya da dağıtım yapılıyor görüntüsü çizip cepten cebe yapıp sabırsızların da yükünü alıyor. Bakalım zaman neler gösterir.
    "Konuşulması gereken yerde konuşmak, susulması gereken yerde de susmak bence doğru olandır." Söylediklerim yatırım tavsiyesi değil sadece sesli düşünmedir.

2. Ykbnk

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bankacilik Endeksine göre 2006 seviyelerinde. Bankalarla korelosyonu uzun zamandir böyle olmamis. Diger bankalari satip, bunu almak icin bence iyi bir zamanlama. Sermaye ihtiyaci olmayan belki yegane büyük banka...

Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

4. Yapi Kredi dipden %5 bile prim yapamamis!!!

Vakvak dipten 1,60 itibariyla %20 yi askin prim yapmis;

Garan dipten 7,3x itibariyla yaklasik %30 prim yapmis;

Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

5. ***********

Ülkemizde dalgalı seyreden makro göstergeler ve hisse senedi piyasasında yaşanan dalgalanmalar sebebiyle hisse senedi performanslarında, bankanın güçlü finansal yapısından bağımsız ve bunu yansıtmayan hareketler yaşanmaktadır. Bu hareketler diğer banka hisseleri ve BIST 100 hisse senedi endeksi üzerinde de gözlemlenmektedir. Bankamız yönetimi, pay geri alım işlemlerini ve bunun bankanın finansalları üzerine olası etkilerini de incelemekte olup bu konuya ilişkin bir karar alınması durumunda yatırımcılarımız ile KAP aracılığıyla paylaşılacaktır.

Saygılarımızla

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

6.  Alıntı Originally Posted by JANS Yazıyı Oku

Ülkemizde dalgalı seyreden makro göstergeler ve hisse senedi piyasasında yaşanan dalgalanmalar sebebiyle hisse senedi performanslarında, bankanın güçlü finansal yapısından bağımsız ve bunu yansıtmayan hareketler yaşanmaktadır. Bu hareketler diğer banka hisseleri ve BIST 100 hisse senedi endeksi üzerinde de gözlemlenmektedir. Bankamız yönetimi, pay geri alım işlemlerini ve bunun bankanın finansalları üzerine olası etkilerini de incelemekte olup bu konuya ilişkin bir karar alınması durumunda yatırımcılarımız ile KAP aracılığıyla paylaşılacaktır.

Saygılarımızla

Bedelliden gelen parayla geri alım yaparım ararun 155 i diyorlar hayırlısı bakalım bana kalsa 1.49 göstersin spek orada bekliyorum daha karpuz keseceğiz.

7. Ben KOC hisselerinde hic geri alim görmedim. Geri alimi kurum degil koc mensubu sahislar yapiyorlar. Ali Koc filan geliyor en kelepir fiyatdan alim yapiyor ve aksama aciklama düsüyor. Yani kurumlar in burada bagimsiz geri alim programi almasi diye birsey yok koc grubunda, tabi sonra kurumsallikda bahsederler, toz kondurmazlar...
    Ayrica bu düsüs ve baskilarda direkt koc mensubu kisilerin parmagi oldugu inancindayim. Bilerek baski ile düsürüyorlar ve hicbir güc yok karsilarinda!!!

Alıntı Originally Posted by JANS Yazıyı Oku

Saygılarımızla

Son düzenleme : Kismeti-Zorlu; 10-10-2018 saat: 11:41.

Bütün bankalar yükselirken en arkada yükseliyor,bankalar düşerken en önde düşüyor.Alış fiyatımı yakalasam anında satacam.Bunun yüzünden ne hisseleri kaçırdım.

Sayfa 305/817 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •