Sayfa 546/804 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    1.5 tl den sattigim hisseye ne kadar para vereyim...senin maliyetin cok dusuk olmali...bntas ben yazarken kimse yoktu...arkadasin biri iyilik yapti guya yuzune gozune bulastirdim...bntasi sattim 1.5 tl den psdtc aldim 7.5 tl den...tarzi hosuma gitmedi sattim maliyete..psdtc 40 tl ye dayandi...ne bntas ne psdtc para kazanamadim...bu hisseyi 1.5 tl de dogru zamanda kesfettim ama nasip olmadi arkadas ikna etti sattim...bu fiyatlarda yatirim icin uygun aslinda ama teknik olarak karamsarim kisa vade...
    Bunu yazarken, PSDTC, POLTK ve BSCAM yazan Hoca'yı da hatırlamışsınızdır umarım

2.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Bunu yazarken, PSDTC, POLTK ve BSCAM yazan Hoca'yı da hatırlamışsınızdır umarım
    10 yildan fazladir tanidigim buradada hala yazan degerli dostum hocam tinaz hoca tabiki....kendisi borsanin kurdudur...

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    10 yildan fazladir tanidigim buradada hala yazan degerli dostum hocam tinaz hoca tabiki....kendisi borsanin kurdudur...
    Hem forumdaş, hem de insan olarak mutlu oldum vefanızdan.

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku

endekse bağlı göreceli haftalık grafik...kendi adıma 4,5 tl altının rahat görüleceğini...endeksin durumuna göre 4 tl altı bile görülebilir...ytd
    cızık bile yok.. bir ema, bir görece tamam.. aşağı mı yukarı mı..

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    cızık bile yok.. bir ema, bir görece tamam.. aşağı mı yukarı mı..
    Asagi yukari demeye gerek yok..altinda aciklama var grafikte zaten acik...keramet bu grafigi gormekte bos yere hayal kurmaya gerek yok..dediklerim kisa vade icin gecerlidir...uzun vade burada yazmissam sıkıntı yok demektir..

6. Isınıyorsun, biliyorum ki beni bekliyorsun...cool:;
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7. Sayin sevenhill bu hisse elinizde var mi acaba.elinuzdeki her kagit gidiyo...bu gitmedi o yuzden sordum.yanlis anlamayin lutfen...

8.  Alıntı Originally Posted by X-man Yazıyı Oku
    Sayin sevenhill bu hisse elinizde var mi acaba.elinuzdeki her kagit gidiyo...bu gitmedi o yuzden sordum.yanlis anlamayin lutfen...
    Sevenhill beni takip ediyor..

Sayfa 546/804 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •