Sayfa 523/1003 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

En az 1ay tatile göndermişlerdir ikisini.

2.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Tamam anladım. Peki bu durumda para nereye gidecek. Yani elinizde 1 milyon dolarınız var. Bu dedikleriniz oldu doları bozdunuz 24 milyon aldınız elinize ne yapacaksınız. Mevduat 35 yeterli değil diye dolarda duruyordunuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    dolara ihtiyacı olan bir vatandaşın malını alacaksınız. Bu döngünün bir noktasında birinin elinde pahalı dolar, birinin elinde ucuza alınmış mal ve tl olacak.
    Ve döngü tekrar başlayacak.
    Dolar 18 lirayken %35 faiz düşük gelirken dolar 35 lirayken 18 faiz yüksek gelebilir.
    Yeterki ülke kısır döngüye girmesin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    En az 1ay tatile göndermişlerdir ikisini.
    niiye dinlemiyonuz ikisininde cezası yok yada bitmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Valla bugün 10k dolar istedi arkdaşım, banka yok ne zaman veririz onada bişey diyemem merkez bankası göndermiyor dedi.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Valla bugün 10k dolar istedi arkdaşım, banka yok ne zaman veririz onada bişey diyemem merkez bankası göndermiyor dedi.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçen hafta da bir arkadaş ev almış adama dolar verecek ; adam parayı tapu dairesinde elden alırım nakit getir deyince arkadaş bankadan istemiş banka 1 ay sonra falan verebiliriz ama daire sahibi hesap açarsa digital olarak senin Hesaptan oraya aktaralım önerisi sunmuştu...Ben olmaz dedim ama arkadaş inan banka yüzünden evimi alamadım dedi....

Acaba istanbul dışında nakit dolar sıkıntısı mı var anlamadım ...

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Geçen hafta da bir arkadaş ev almış adama dolar verecek ; adam parayı tapu dairesinde elden alırım nakit getir deyince arkadaş bankadan istemiş banka 1 ay sonra falan verebiliriz ama daire sahibi hesap açarsa digital olarak senin Hesaptan oraya aktaralım önerisi sunmuştu...Ben olmaz dedim ama arkadaş inan banka yüzünden evimi alamadım dedi....

Acaba istanbul dışında nakit dolar sıkıntısı mı var anlamadım ...
    Her yerde var. Döviz çekilen ATM sayısı isbank icin koca adana merkezinde 3 adet. Şubeden istediğinde de sıraya koyuyorlardi, birisi yatirirsa verebiliyoruz diyordu görevli.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sesli güldüm ,

Sayfa 523/1003 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •