Sayfa 228/471 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Vakıf biterse kalıyor satıcı olarak yapı Kredi ve iş bankası onlarda büyük ihtimalle patronun büyük lotları zaten belli fotoğraf yükleyemiyorum

2. Patron merak ettim 0/0 92 hisseyle ne yapacaksın,şirketi satacakmısın,yabancı ortakmı,turizm holdinge mi çevireceksin yoksa çok yüklü sermaye arttırımımı acaba hangisi biraz ipucu versene

Alıntı Originally Posted by Kurt 5241 Yazıyı Oku
    Kaldı son bir hafta haftaya cuma günü 72 üstü kapanış 100 e yukarı hareketi başlatacak hadi bakalım
    sayın kurt bildiğin bir şey mi var nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun takaslar yanıltıcı olabiliyor onlara çok güvenme derim umarım haklı çıkarsın çok bekledik bu hissede

4. Bildiğim bir şey yok zaten böyle bir şeyi patrondan başkası bilemez ama 7 yıldır bu umutla taşıyorum hisseyi olur olmaz zamanla göreceğiz belkide kottan çıkar beni yanıltır ama ben 40 lardan hisse almaya çalışırken patron 70 den toplu hisse aldı sonra 50 lerde yine 50 den hisse aldı bu kadar topladığı hisseyle ne yapacak hep fiyatı aşağıda tutup şirketi çay bahçesi değerinde mi işletecek elbette var bir düşündüğü diyorum kendime göre ama tabi hiç biri gerçekleşmeyebilir kimse benim yorumlarıma bakıpta yatırım yapmasın sonuçta 7 yıldır gerçekleşmedi hiç biri hiçte gerçekleşmeyebilir

5. Doğru söylüyorsunuz ve çok deneyimlisiniz ben işçiyim aldığım miktarlar bazıları için küçük miktarlar ama bu hisseden beklentim çok büyük gerçi 7 yıldır hep elime verdi, bu yüzden acaip bir kin nefret var içimde şöyle sağlam param olsa da patronun ne kadar hisseden vazgeçebileğini görmek istiyorum alıp götürmek istiyorum ama yok tabi bu süre içinde ettiğim küfürler yüzünden girdiğim günah cabası

6.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sayın kurt bildiğin bir şey mi var nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun takaslar yanıltıcı olabiliyor onlara çok güvenme derim umarım haklı çıkarsın çok bekledik bu hissede
    Takas değil grafiğe ve tekniğe göre yapma ihtimali var tabi çok sığ bir hisse olduğu için ne grafik nede teknik kolay kolay işlemiyor ama bu ihtimal var şu an için son hafta 72 üstü cuma kapatırsak çanağı tamamlamak için 100 ü denemesini bekliyorum bu benim teknik ve grafik değerlendirmem yanlış olabilir

7. Valla arkadaşlar benim 700 lotum var 150 binden gerisise bilicide iki hissede son iki yıldır bilanço iyileşmesi anlamınta tarih yazdı fiyat anlamında sürünüyor... Ama ikisindede patronlar mal topluyor bennde elimdeki hisseleri bi taraflarına sokmadan satmyacm.. Şu ana kadar onlar galip geldi hele bunu 125 altı vermem..

8 temmuz 2019
    saat 16,03

Sayfa 228/471 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •