Sayfa 776/926 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. 1.01 üzerinde kaldıgı sürece önündeki hedef 1.14 ve 1.50 : diye sesli düşünüyorum :bol şanslar
    Y.T.D
    ZIR-DELİ Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    1.01 üzerinde kaldıgı sürece önündeki hedef 1.14 ve 1.50 : diye sesli düşünüyorum :bol şanslar
    Y.T.D
    normalde 2.10 lu fiyatlşara gitmesi lazım sayın Sulzer...Götürürlermi bilmem ama...bence biraz döktüler milleti...İnsanları ahmak yerine koyanlardan aldılar malları...Benim gibi az sayıda ahmak kaldı sanırım....

3.  Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    normalde 2.10 lu fiyatlşara gitmesi lazım sayın Sulzer...Götürürlermi bilmem ama...bence biraz döktüler milleti...İnsanları ahmak yerine koyanlardan aldılar malları...Benim gibi az sayıda ahmak kaldı sanırım....
    normal bir hisse olsa dogrudur
    fakat anormal bir hisseden bahsediyoruz onun için öngörüde bulunmak kolay degil :
    hele kumarbaz bir patron hisesinde isen çok defa yanılabiliyorsun..
    şayet hissemiz yükselen trende daha girmedi **şayet girecek olursa ise bazı dirençler ve kıssa dökmelerle 2.xx fiatları görürse hedef fiatlar buralarda kalmaz .???
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. Gene başladınız ya hedef fiyat vermeye, twiterda belensay, burada siz.Ama sizlerin kötü niyetli olduğunuzu düşünmüyorum, fakat bu fiyat vermelerin sonu senelerdir hep kötü oldu, hiç ders almıyorsunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Gene başladınız ya hedef fiyat vermeye, twiterda belensay, burada siz.Ama sizlerin kötü niyetli olduğunuzu düşünmüyorum, fakat bu fiyat vermelerin sonu senelerdir hep kötü oldu, hiç ders almıyorsunuz.
    ortak bende twiter,im yok sosyal medya hesabımda ve sosyal medyada ne yazılır çizilir bilmem ve ilgilenmem..
    yaş 65 olunca kendim yazarım kendim dinlerim : yukarıdaki bir önceki yazım benim kendi düşüncelerim katılanda olur katılmayanda..?
    gerçekleşecekde olabilir veya olmayabilir :sonuçta şişko ve spek ben degilim:bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Benden bu kadar. Ötesinde ağlamak istemem. Bol şanslar.

7.  Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    Ahmak yerine konmak insanın kendi elinde. Kendi aklına veya analizine uymayıp başkalarının aklıyla hareket edenler ahmaktır. Hisse 0,70 lerdeyken almayıp 0,96 lara gelince 5 liracı tiplere uyan varsa o da ahmaktır. Bak kardeşim 0,72 maliyetindeki kağıtları 0,96 ya sattım. Baktım devam ediyor, döndüm 0,99 dan yerine koydum. Şimdi dikkatli bir şekilde izliyorum. Kendi aklım bu. Herkes kendi akşına göre hareket etsin. Belensay melensay aklıyla değil

8. Akılları toplayip pazara çıkarmışlar.
    Herkes arayıp sorup kendi aklını bulup Almış.

Burada bir üst akıl var.
    MALİ. ....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 776/926 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •