Sayfa 571/927 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 7414 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Hadi bakalım gençler
    Yeni hafta yeni heyecan
    Anketimiz de çok ilginç sonuçlar var
    Bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin...
    Hem oy verme bir vatandaşlık görevidir.....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...96#post3173296

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2. kambiyo zararı ve finansman gideri 105 milyon ..??
    kambiyo karı 43 milyon yabancı para farkı geliri
    faiz geliri ......15 milyon tl bazında gelir
    net satış....... 32 milyon
    satış maliyeti..22 milyon......................
    genel yönetim giderleri 8,600.000........ satış ve yönetim gideri karı sıfırlamış ..
    kendilerince bir bilanço hazırlayıp sunmuşlar gip,in yerinde olsam kapsamlı bir inceleme yaptırırdım yaparmı yapmaz soyguncu her yerde soyguncudur gerisi formalite..
    şayet kambiyo ve faiz gelen olmasa idi 120 milyona yakın zarar açıklardı ...
    otelin ekisber degeri ile aynı orantıda olurdu ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. hiç ekran başında durupda boşuna vaktinizi harcamayın unutun gidin veya başka hisse varsa oraya takılın ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. Haydi buyurun cenaze namazına..Tam patronun istediği gibi gidiyor,göstermelik bir sürü aracı kurum ile oynayıp rahatça düşürdü.Patron ve adamları al gülüm ver gülüm akşama kimsede mal yok ama biz 3 kademe düşmüşüz ne güzel iş,,,Ytd..

5. Yukardan verdiklerimi aliyorum he not an a... Na kadar dusebilirsin benim icin hic problem degil daha alicam....

6. Oh be 0.80 den kurtulduk... Karaktersizler... İndir indir biraz daha... Bakalım ne olacak...

7. Bu büyük zararların nedeni:
    Bedeliden gelen paralar ile diğer şirket nakitlerini ilişkilş taraflara aktarılmış olması (ilişkili taraftan uzun süredir büyük miktarda alacaklı hale getirilmiş olmadı ve patrona ait hatal varlıkları satın almış olmas şeklinde)

Oysa bu paralar yüksek borç faizi ödenen finansal borçların temizlenmesinde kulllanıabilirdi. Ve şirket yıllarca faiz be doviz farkı maliyetlerle erimizden.

Yani Tektu nun paralarının patrona açık şirketlere ve patronların hizmetine sunulmuş. Bunun daha iyi görmek ve somutlaştırsak için Tektu mun aylarca yıllarca ne kadar borç faizi Ödemiş veya doviz farkı ödemiş,, ve Tektu patrona ait şirketlerden alacaklarına ne gibi faiz uygulamış. Veya patrondan satın aldığı çarlıklar şirkete ne katma değer katmış...

8. Adamlar hem şirkette hem tahtada her dümen dolabı çeviriyor. Yola devam e de olsa yola revacı gruptan

Sayfa 571/927 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •