Sayfa 499/639 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TR1919 Yazıyı Oku
    hem yapıyon hemde bize soruyon.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Kağıdın speki demek ki muratmis. Biz de bunca zaman patronlara boş yere sallamisiz...
    Kendi çapinizda sizde haklisiniz o zaman.... Ne diyeyim.... Allah hepimize yardim etsin.... Satan gidemiyor alan satamiyor.... Gunola harmanola... Sonu hayır olur inş....

2. Bırakın beyler onu bunu 35 e kim 500.000 alış yazar ki?Kafamda deli sorular kaç tane tavan yaptırır?Neden ki?Bunu düşünün?

3.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    Bırakın beyler onu bunu 35 e kim 500.000 alış yazar ki?Kafamda deli sorular kaç tane tavan yaptırır?Neden ki?Bunu düşünün?
    Hiçbir neden yok.yıllardır yapilan kademe..hayal kurma.götürecek 1 kuruşa bakmaz siler süpürür..

4. Karapaz sede arkadaşlara sözüm.......Adamlar 35 e 500.000 lot yazmış buna odaklanmak gerek.biri ya da birilerine haber fısıldadı birileri?

5. Çarşambadan itibaren sana aldırırım ordan?????????????

6.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    Çarşambadan itibaren sana aldırırım ordan?????????????
    Cok duyduk birader senin gibi atan tutanları. Şimdi hepsi sus pus...o yüzden çok fazla uçma sonra düşünce çok canin yanmasın...

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Cok duyduk birader senin gibi atan tutanları. Şimdi hepsi sus pus...o yüzden çok fazla uçma sonra düşünce çok canin yanmasın...
    Kardeş cidden elinde lot var senin bence. Ya da 35 altına inerse alırım diye mı bekliyorsun???

Şu sözüne katılıyorum 500 bin lot 35 e alım yazan kim veya kimler ise 1 kurusun hesabını yapmaz o para ile istese 2 tavan yaptırırdı. Birileri o alıma 500 bin lot koyarak başka birilerine gözdağı veriyor. Kuvvetle muhtemel yakında haber düşecek piyasaya nabız yoklandi diye düşünüyorum...

Bunların nerede arsaları var bilsek bir çıkarım yapabilirdik özellikle istanbul ankara izmir gibi para edecek yerlerde arsaları varsa çok iyi olurdu...

Ben bunun gideceğine inanmasam durmazdım yineliyorum inşallah gidecek ama zamanı tamamen patronun göndereceği haberler ile orantılı...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

8. var hissesi.ters psikoloji yapıyo.ama artık gerek kalmadı.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 499/639 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •