Sayfa 996/997 İlkİlk ... 496896946986994995996997 SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Ben pound ve frank tercih ediyorum daha kaliteli kağıda basıyorlar

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    doları 5,65-5,75 arasına sıkıştırdılar üçgen daralıyor biraz daha sabır ilk sert hareketinde 6 üzerine atabilir..
    Onlar da farkında bunun, iyice sıkıştılar.

Herhangi bir nedenle dolar, 6'nın üstüne atarsa, endeks 82.000 de zor durur.

Demedi demeyin.

3. Tam tersi en azından benim takip ettiğin şirketlerde 6 üstü stabil bir kurun bilançoları çok iyileştireceğini düşünüyorum. Bence faiz indirmeye devam edilmeli ve tl devalüe edilmeli kontrollü şekilde. Kur şoku ayrı bir şey ama stabil olarak artması çok sağlıklı işsizlik için de gayet geçerli bir çözüm.
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Onlar da farkında bunun, iyice sıkıştılar.

Herhangi bir nedenle dolar, 6'nın üstüne atarsa, endeks 82.000 de zor durur.

Demedi demeyin.

Türkiye toplam YP borçluluk oranı %54 ile GOÜ’ler arasında Arjantin’den sonra en yüksek oran.
    · 2Ç19’da özel sektör dış borcundaki düşüşün desteği ile toplam dış borç stoku 5.5 mlr USD azaldı. Ancak USD bazında GSYH’daki daralmanın devam etmesinin etkisiyle Türkiye’nin toplam dış borcunun GSYH’ya oranı rekor yüksek seviyeye ulaştı.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...34#post3913034

Dövize yatırım yapan biri olarak açtım tükkanı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

İzmir Bornova’da iki genç ve mahalle bekçileri arasındaki tartışma...

Mahkeme kararı: “Kimlik sorma ve kaba üst araması yapma yetkisi bekçilere verilmemiştir”

Emniyet Genel Müdürlüğü: "Mahalle Bekçilerinin kişilere kimlik sorma yetkileri mevcuttur"

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben pound ve frank tercih ediyorum daha kaliteli kağıda basıyorlar
    Para etmez ise, geri dönüşüme veririm diyorsunuz yani

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Fiziki dolar taşıyanlar küçük kafalara dikkat etsin kontrol etsinler paraları aralarda bankalar döviz büroları çakıyor 100 lük deste içinde .

%10 eksiğine alıyorlar sonra bilginiz olsun
    Sahte mi hocam? Anlayamadım

Sayfa 996/997 İlkİlk ... 496896946986994995996997 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •