Special Days Image
Sayfa 142/1003 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Rusya

Corona için ilacını geliştiriklerini açıkladı

Ve tanıttı

Hayırlı olsun
    O ilac
    Votka mi?

2. Liderin TV aciklamasi : alkolu sadece ellerinizi dezenfekte ederken kullanmayin gunluk en az 50gram da icin ki icinizde dezenfekte olsun !!!

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    O ilac
    Votka mi?
    ....

3. Abi cok ciddi yazayim
    Ben su donem agzima
    Ne sigara ne alkol surmuyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472
     Alıntı Originally Posted by gerekli Yazıyı Oku
    DOW
    SAATLİK
    ÇIKIŞ KANALINI KIRDI.
    DESTEĞİ NEREDE BULACAK BAKALIM

ALENİCHEV DOĞRU YOL TUTTU

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kredi kartı faizi %1,40 dan !,25 inmiş.

>>>>>>>
    https://www.finansgundem.com/haber/k...irildi/1480485
    Merkez Bankası'nın bugünkü Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğine göre, Türk lirası cinsinden kredi kartı işlemlerinde uygulanacak aylık azami akdi faiz oranı, yüzde 1.40'tan yüzde 1.25’e düşürüldü.

Aynı tebliğ ile yabancı para cinsinden kredi kartı işlemlerinde uygulanacak aylık azami akdi faiz oranı da yüzde 1.12'den, yüzde 1.0 düzeyine indirildi.

Tebliğ ile Türk lirası cinsinden kredi kartı işlemlerinde uygulanacak aylık azami gecikme Faiz oranı yüzde 1.70'ten yüzde 1.55’e, yabancı para cinsinden kredi kartı işlemlerinde uygulanacak aylık azami gecikme faiz oranı da yüzde 1.42'den, yüzde 1.30 düzeyine düşürüldü.
    Böyle bir zamanda garanti bankası 50 bin limitli kartımın limitini şafak operasyonuyla 17.700 e düşürmüş. 1 gün bile gecikmesi olmadan ekstre tutarının tamamını ödüyorum yaklaşık 15 yıldır
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

6. Nar ekşisi de corona viruse iyi gelen şeylere eklenmiş.

Bostana diye bir salata var, çok kişi bilmiyor. Büyük ailelere göre, bol malzemos bir şey, tek kişi için uğraştırıcı.

Ben de evde domates, biber, soğan, maydanoz, su, nar ekşisi vs blenderdan geçirip içine, limon, zeytinyağı, baharat koyup dolapsa saklıyorum. Dişe gelsin diye salatalıkları sonradan doğrayıp koyuyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Böyle bir zamanda garanti bankası 50 bin limitli kartımın limitini şafak operasyonuyla 17.700 e düşürmüş. 1 gün bile gecikmesi olmadan ekstre tutarının tamamını ödüyorum yaklaşık 15 yıldır
    Sürekli limitinizi artıralım diyorlardı, şimdi tedbir alıyorlar demek. BDDK müşteri izni olmadan limit indiremez yükseltemezsiniz demişti.

Normalde devletin oluru ve desteği olmadan hiç bir banka belirli bir seviyenin üstünde büyüyemez. Bir şekilde dünyada bu bankalar ileride kamulaştırılır diye düşünüyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Bostan salatası güzel bazı kebapçılarda var

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 142/1003 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •