Sayfa 29/367 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    tamam biz doldukça ( kendimiz itibarsız olduğumuz için dolaş da gel diyor o da uzun sürüyor) veriyoruz puanları ama ... siz de haksızlık ediyorsunuz hem sayınsız konuşmuyorum hem de itibarlandırıyorum nedense yaranamadık... bu arada karakancalostan kurtulma tüyolarını da atlamayalım
     Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    günaydın ayva dostum.

doğru söylüyorsun, hata bizde, aklımıza gelmedi son zamanlarda.

asıl itibar gönüllerde olandır, ama o kadar yazıyorsun, e tabii sonucunu gözüyle görmek de istiyor insan.

tüm dostlara duyurulur...
    Şaka degerli abilerim şaka...Sonra benim boyle bir mesaj yazmaya ne hakkim var. Sen vermis misin etibar da etibar istiyon derler adama.4 yildiz yaninca profilime baktim da undan yazdim.

Moruk sana da selamlar, kusura bakma abi gormemisim. Eski niki niye almadin, Ali Kemal iyiydi be ya...

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Abi sen nassi Ezmirlisin be ya...

Esprik o esprik...Bazi gabadayilar kumarhaneye giderler, saatlerce gumar oynarlar, cuvalla para kaybederler. Tabe kumarhaneden de epey kredi kullanmislardir.

Sonra 14luyu cikarip, masanin ustune koyarlar...Derler ki, verin lan paralari geriye...

Boyle durumlarda olayin nereye gidecegini kestirmek mumkun degildir.

Mesela seneler once Izmir'de boyle bir olay olmustu. Ibrahim Ciftci'nin kardesi yapmisti. 6 kisiyi kafalarindan furduydu.
    Aynı adamsa bunlar buca li ...Bunların sini köşk restoranı var...on numara kebab yanına iki kadeh ayran...sen kazimi anlatirsin ben dinlerim...beklerim...

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://mobile.twitter.com/Mustafase...398848/video/1

Chp genel baskan yardimcisi da soylemis abi...

Ben referandumda evetciydim abi...Emme saibesiz evetciydim. Cunku, baskanlik sistemi Turkiyayi guclendiren birseydi. Sayet Tayyip agam, buradan Chp'yi suclayarak bir maduriyet cikarmaya kalkarsa, artik bu kadar da olmaz. Ters teper. Chp bu sefer saibeyi one cikarir. Saibeyi de Chp'nin ustune yikmaya kalkarsa buna kim inanir?

Aslinda bu saibeyle Tayyip agam ve ekibinin hic bir sucu yoktur. Kandirildilar. Bu isin icinde Davutoglu ve Gulculer, Ysk, Hdp, cemaatciler ve tabii ki Chp de var.

Tayyip agam bu isin altindan nasil kalkar hec bilmiyon?

Emme birseyi iyi biliyon, "Topuklu efenin" onunun nasil acildigini hep birlikte izlayecez...

Turkiyada siyasetin kitabi yaziliyor.

Dişil güç geliyor...

4. http://www.yirmi4.com/haber/amp/826

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "AK Parti'yi kadınlar iktidara getirdi. İYİ Parti ise kadınları iktidara getirecek" dedi.

5. http://www.yirmi4.com/makale/amp/20

Ne gördüm biliyor musunuz?

Sağ-Sol yok!

İyi ve kötü var!

Siz ne yaparsanız yapın, kötü kötülüğünü yapıyor… İyi olan da iyiliğini

Ben çocuk gibi saf kalmak istiyordum, değişmek değil. Ve değişmekten çok yoruldum.

Ama benim hala umudum var, olmasa burada da yazmadım…
    Herseyi eski haline dondurmeye calisacaklar...Olmaz cancagizim olmaz. Beyhude cabalar bunlar.

Ne Ataturkculuk eski Ataturkculuk,ne Islamcilik eski Islamcilik, ne Ulkuculuk eski Ulkuculuk, ne Kurtculuk eski Kurtculuk...

Hersey degisiyor. Metamorfoz-Baskalasim...

Yukaridaki hikaye bir boş adam hikayesi...Boş, hicbirsey yok...

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Şaka degerli abilerim şaka...Sonra benim boyle bir mesaj yazmaya ne hakkim var. Sen vermis misin etibar da etibar istiyon derler adama.4 yildiz yaninca profilime baktim da undan yazdim.

Moruk sana da selamlar, kusura bakma abi gormemisim. Eski niki niye almadin, Ali Kemal iyiydi be ya...
    Eski nick ten sonra Zum a Zum nick aldım sutladi mod sonra AslanKaplanLeopar onu da kitlediler aklıma moruk geldi eski nick i ilk aldığımda yani Ali Kemâl bir takım millet burda garip yorumlar yaptıydi bi ara bende sil baştan ettim daha yazmıyor zati okuyucuyum tek . Aleyküm Selam . Güzel ilgi çekici konular var. Küresel bi disil guvvat olayı var bencede ikina sıkına olsa da :-) disil güce oynuyolar evet
    Konu hakkinda anektot :
    Dingiltere havayolu 2 disil pilotu aynı anda kokpite kor bi dönem . Umuyorum yannis hatırlamıyorum Menşei. Ama avrupada bi yer Kesin. Onu iyi biliyorun
    Traji korkunç olay olur.
    Seyir esnasında
    Bi panik arıza mevzusu .
    Dolayisiyla
    Bunlardan ( pilotajdakiler) biri sinir kriziyle ağlama nöbeti geçirir
    Öteki. Kaçar arkaya tuvalete siginir
    Pilotaj boşa düşer
    Yani Durumlar az kaotik e evrildiginde
    O güç ün yaklaşık eşit tanımı bu bzm lugatta

7.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    Aynı adamsa bunlar buca li ...Bunların sini köşk restoranı var...on numara kebab yanına iki kadeh ayran...sen kazimi anlatirsin ben dinlerim...beklerim...

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    http://www.hurriyet.com.tr/izmir-de-...yarali-5189693

Olayi didiklersen, cafeye atilan bombalarin umraniyede ele gecen bombalarla ayni seri oldugu, Hablemitoglu cinayetiyle baglantisi hakkinda pekcok huber cikar.

Bir de yazinin alt kisminda Ahmet Tekin Baykal ismi geciyor. Onu gugullarsan olay cok acayip yerlere gider. Yazida adami diyor, ben olsam ondan suphelenirdim.

8. Konu hakkinda anektot :
    Dingiltere havayolu 2 disil pilotu aynı anda kokpite kor bi dönem . Umuyorum yannis hatırlamıyorum Menşei. Ama avrupada bi yer Kesin. Onu iyi biliyorun
    Traji korkunç olay olur.
    Seyir esnasında
    Bi panik arıza mevzusu .
    Dolayisiyla
    Bunlardan ( pilotajdakiler) biri sinir kriziyle ağlama nöbeti geçirir
    Öteki. Kaçar arkaya tuvalete siginir
    Pilotaj boşa düşer
    Yani Durumlar az kaotik e evrildiginde
    O güç ün yaklaşık eşit tanımı bu bzm lugatta
    Olur mu be ya...Biyir abi...Abd'nin savas pilotlari...

Hanimlar, ortopedi amaliyatlari yapan doktorluk disinda her isi yapabilirler. O iste testereyle kemik kesmek gerekiyor, zannimca gucleri yetmez.

Sayfa 29/367 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •