Sayfa 477/992 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Kfy96 Yazıyı Oku
    [eşimle incoming ciyiz özet geçiyorum:0QUOTE=blackburn;4414354]turizm sektöründe çalışan arkadaşlar iptal durumları nasıl bilgi verebilirler mi
    yaz aylarındaki piyasa için çok cok önemli
    doları 7,20 den shortlamamın sebebi teknik gereği sonra yukarılar bekliyorum ortalamam 7,23 imiş vob da
    [/QUOTE]

gönderini okuyamadım dostum

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    hahaaahhaa..bunlara uzun yıllar süren medya çalışmaları aracılığı ile ekonomideki (ve açıkçası diğer bir çok konuda) berbat durumun sorumlusu olarak gavurlar ezberletilmiş.. adamların gerçekler karşısında devreleri yanıyor..
    Swap deye gavurların kapısını aşındıran, biz degilmiydik yahu?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Ekonomi yönetimi swap silahını ellerinden alınca TL'ye operasyon için alternatif yollar buldular.
    Londra'daki küresel finans çetesi bu kez şirketleri paravan olarak kullanıyor....
    Bu salomonlar her yolu deniyor....Bunlar iki şeyden çok korkarlar paracıklarının alınması....ve güvenlik kaygıları....
    Sizinkileri de ta bi vakit onlar ayaktan alıp başa koymuş olmasınlar zaten bu sebep,

az düşünün yaşarken bari, daha neyinizi anlatıyon..

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    gr altın long pozum var, öğlen vakti usdtry kısa ile hedge etmedim, iyi olmadı. karlar eridi gitti.
    geceye flat kalacağım veya usdtry kısa açarak hedge edebilirim ama karda olmayan pozumu neden hedge edeyim ki bence en ama en güvenlisi geceye flat girmek... rahat bir uyku için en iyisi
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Swap deye gavurların kapısını aşındıran, biz degilmiydik yahu?
    tüm ülkeler vatandaşına yardım etti faturaları erteledi gobo mudur gambia mı ne afrika ülkesi bile

vatandaşından dilen düşman dediğinin kapısına git para iste..

hala savunuyorlar yahu insan da az utanma olur

bunlar böyle ama anneleri babaları gelen faturaları görünce marketteki fiyatları görünce cıyaklıyorlar görüyoruz hepimiz

6.  Alıntı Originally Posted by blackburn Yazıyı Oku
    tüm ülkeler vatandaşına yardım etti faturaları erteledi gobo mudur gambia mı ne afrika ülkesi bile

vatandaşından dilen düşman dediğinin kapısına git para iste..

hala savunuyorlar yahu insan da az utanma olur

bunlar böyle ama anneleri babaları gelen faturaları görünce marketteki fiyatları görünce cıyaklıyorlar görüyoruz hepimiz
    bugun bir kalıp kaşar peynire 44 lira verdim hadi bizde para var şükür idare edecek kadar millet mahvolmuş ama bunlar görmez hep dış güçler ve terorist chp yuzunden.
    utanma da yok karşılarındakini kör cahil zannediyorlar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Alkin: Türkiye'yi IMF ile anlaşmaya zorluyorlar

8. Hade pala daha 12 semte gitcez.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 477/992 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz