Sayfa 566/908 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Yeni girecekler için tabiiki şişmiş, örneğin 1.30 dan almışsan şişmesi fazla sorun olmaz.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 9 yıldır burdayiz, 9-10 liradan 0,80 görüp satmamışız hatta birikirmişiz. 3-5 ayla işim olmaz. Finanslı göçen hisse nasil 1 tl geri geldiyse, finansalini düzelttiğini göreceğimiz 1 yıl içerisinde de 9-10 tekrar dönecektir.
    Kısa vade prof işi, e ben prof değilim, beklemeye devam. Allaha şükür sabır sorunun yok. 😊🖐

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Bizim borsamizda panik ky çok fazla!
    Kimsenin zarar etmesini istemeyen bir mülteciyim.
    Hedeflerim devam ediyorda, hanginiz dayanacaksınız bu zor ve meşakkatli yolda.
    Sana bakma 3 yıldır burdasın zaten.
    Ama bilki herkes sen değil!
    Ve sen heekes olamazsın asla!
    Nokta!!!

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah, şimdi anlaşıldı

3 yıl olsa iyi, 7-8 senedir hissedeyim. O meşakatli yolların hepsinden geçtik beraber. Daha da dayanırız

Sabrın sonu selamet olur umarım...

Selamlar.

4. Yarın Sivas yenilirse veya berabere kalırsa pazartesi hisse güzel yükselir diye düşünüyorum. Başakşehir karşısında Sivas'ın işi çok kolay değil. Şimdilik herşey Ts için olumlu gidiyor.

Alıntı Originally Posted by sfli Yazıyı Oku
    Yarın Sivas yenilirse veya berabere kalırsa pazartesi hisse güzel yükselir diye düşünüyorum. Başakşehir karşısında Sivas'ın işi çok kolay değil. Şimdilik herşey Ts için olumlu gidiyor.
    Sörloth’un iki maç olmaması hariç...

6. Sivas maçını 'alırsa' yabanci mayısa kadar 1 $ cekermi acaba?

https://resimyukle.link/img/e0Jam.png

7.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    Sörloth’un iki maç olmaması hariç...
    Bugün Sörloth vardı ama atamadı, artık Nwakaeme,Abdülkadir ve diğer oyuncuların gol atmaları beklenecek.

8. Trabzonuma liderlik yakisiyor...tum spor medyasi fenere yalakalik icin kicini yirtiyor. Erman hoca haric. Su tumer metinden nefret ediyorum.

Sayfa 566/908 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •