Sayfa 344/359 İlkİlk ... 244294334342343344345346354 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Kağıt 6 tavan yaptı ve ortada hiç birşey yok...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Birseyin ederi vardir...sahin arabayi porshe diye satabilirmisin...

2.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Şimdilik eggüb için ayrıldım sn burcee...Bir düzeltme kaçınılmaz gibi geldi bana, olmazsa da herkese hayırlı kazançlar dilerim... Düzeltme yaparsa tekrardan niyetim var kalın sağlıcakla... Tüm dostlara selamlar ve saygılar sunarım...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    inşaallah orda da kazanırsın epeydir burdayiz ama ben bu filmin sonunu görmeye niyetliyim maliyet eksi salıverdim döndüğü yere kadar.hayirli akşamlar.

3. herkesın kendı kararı, duygusal olmamak lazım, bıst ufak bır duzeltme bekledıgım ıcın ve teknık de uyarı verdıgı bugun cıktım, bıst ıle cok alakası yok ama yıne de cok onemlı degıl, bır de rsı ve macd (12) tarıhı zırvelerde,
    yıgıda gıbı ben de bır duzeltmenın, sogumanın, ortlama ve ındıkatorlerın dınlenmesını beklıyorum...
    calı arkasından ızlemeye devam

4.  Alıntı Originally Posted by miranda Yazıyı Oku
    herkesın kendı kararı, duygusal olmamak lazım, bıst ufak bır duzeltme bekledıgım ıcın ve teknık de uyarı verdıgı bugun cıktım, bıst ıle cok alakası yok ama yıne de cok onemlı degıl, bır de rsı ve macd (12) tarıhı zırvelerde,
    yıgıda gıbı ben de bır duzeltmenın, sogumanın, ortlama ve ındıkatorlerın dınlenmesını beklıyorum...
    calı arkasından ızlemeye devam
    hyirlisi olsun bol kazanclar eskilerden bir ben kaldık galiba hayırlı cumalar.

5. Dikkat edilmeli, patron satışı var.
    Saygılar bol kazançlar

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6. Oyun bitiyor....tahtayı ayakta tutmaya çalışacaklardır, burva yı kullanıp çekmeye çalıştılar.
    Patron bugün verdi ama önemli olan vermek için yeni pay kayda aldırıyor.
    Dikkat edin, yanarsınız.
    Saygılar bol kazançlar

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7. 9 yıldır bekledim ama maalesef 2 gün daha dayanamadım erken çıktım 15 bin yine Zarar çünkü grafik falan dinlemeyen bir hisse olduğu için artık beklemekten de sikildigim için 17 den sattım zamanında 20 bin dolar alan paramı keşke gram ,altın,döviz ,emlak , otomotiv gibi yatirasaymisim keşke derken öğrendiğim çok şey varsa biri de emeğin varsa başına çal ... Ytd

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ytd

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 344/359 İlkİlk ... 244294334342343344345346354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •