Sayfa 539/890 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. 15 gün sonra 31 krş. temettü var.
    10 krş. Düşünce izleyici bile kalmamış. Düşenin dostu olmazmış....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Minimum birkaç ay sürer dağılan malların toparlanması, bugün alanlar bu fiyatlarda uzunca sürer yatay hareket ettirip dağılanları toplamak isteyeceklerdir. Sabrı zayıf olanlar, ucuz diye 3 günde uçup kaçacak beklentisine girenleri harcayacaklar. Bu benim tahminim. Burada iş uzun vadede olacak, kısa ve orta vade üzer.
    110 milyon lotun 60 milyonu sağa sola dağıldı, çaycısı çorbacısı etlisi gediklisi kolcusu kolpacısı ve hepsinin ortak özelliği yerli olmaları ki bunun altını çiziyorum yerli mal taşıyamaz bu tahtada. Bu dağılan 60 milyon malı ecnebi toplamadan yani konsolide etmeden her kademe direnç. Her kademeye bu 60 içinde ki huzursuzlar gelip mal vermek istiyor, haliyle patinaj.

6 sene bu işin çözülmesini bekledim, 6 aydır da mallarımı ala ala 1 lot dahi eksiltmeden pamuklara sarıp gır gır makara beklemeye başladım, bu yıl bu son satıştan dolayı konsolidasyon öngördüğüm için hiçbir beklentim yok, kısmet olursa ay sonunda alacağım temettümü bu yılın karı sayacağım. Allah ağız tadıyla yemeyi nasip etsin.

Diyeceğim o ki; Çay çorba Kıbrıs esnafı daha çok ağlar buralarda, sabah akşam da uzun vadeci ayağı yapar. Ulan uzun vadeci adamın günde 10 posta yazması ne ola ki, yersen yem sanayii a.ş ..20 lirayı günün birinde geçtiğinde hiçbiri kalmayacak

Çaya devam
    Son düzenleme : Serkalgo; 16-11-2020 saat: 17:37.
    Cahillik mutluluktur!

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    110 milyon lotun 60 milyonu sağa sola dağıldı, çaycısı çorbacısı etlisi gediklisi kolcusu kolpacısı ve hepsinin ortak özelliği yerli olmaları ki bunun altını çiziyorum yerli mal taşıyamaz bu tahtada. Bu dağılan 60 milyon malı ecnebi toplamadan yani konsolide etmeden her kademe direnç. Her kademeye bu 60 içinde ki huzursuzlar gelip mal vermek istiyor, haliyle patinaj.

6 sene bu işin çözülmesini bekledim, 6 aydır da mallarımı ala ala 1 lot dahi eksiltmeden pamuklara sarıp gır gır makara beklemeye başladım, bu yıl bu son satıştan dolayı konsolidasyon öngördüğüm için hiçbir beklentim yok, kısmet olursa ay sonunda alacağım temettümü bu yılın karı sayacağım. Allah ağız tadıyla yemeyi nasip etsin.

Diyeceğim o ki; Çay çorba Kıbrıs esnafı daha çok ağlar buralarda, sabah akşam da uzun vadeci ayağı yapar. Ulan uzun vadeci adamın günde 10 posta yazması ne ola ki, yersen yem sanayii a.ş ..20 lirayı günün birinde geçtiğinde hiçbiri kalmayacak

Çaya devam
    6 yıl beklemek için çok yanlış bir hisse seçimi.

4.  Alıntı Originally Posted by Torpak Yazıyı Oku
    6 yıl beklemek için çok yanlış bir hisse seçimi.
    Bekledik derken ağaç gibi kök salıp nakitte sadece tcell i beklemedik canım.
    Cahillik mutluluktur!

5. Burada görüş bildiren birine " Ulan " demek yakışıyor mu?
    Borsada onlarca tür para kazanma yöntemi var ve Herkesin kendine göre bir tarzı var. sana uymuyor diye hakaret mi etmen gerekiyor?
    Mesela ben uzun vadeciyim ama aracı kurumum bana günlük 3.5 milyonluk açığa alıp satma hakkı vermiş bunu bir şekilde kullanmam yanlış mı?
    Sen, KOZAL da bizim dedikodumuzu yapman yetmiyor gibi bir de milyar dolara satılacak uçacak kaçacak diyerek milleti gaza getirmen ahlaki mi? Çok uçacak sık tut.
    Zır cehalet ancak tahsil ile mümkündür....
    Son düzenleme : arpaci55; 16-11-2020 saat: 21:13.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. Başlangıçta endekse iyi direndi dedik ama altına etti nihayet

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Çok iyi tabir, tam aklımdan aynısı geçmişti

8. Turkcell, yılsonuna kadar toplam 7 bin kişiye istihdam sağlayacak

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, "Halen ülkemizin yanı sıra yurt dışındaki grup şirketlerimizle birlikte 22 binden fazla kişiye istihdam sağlıyoruz. Bu yılın sonunda hedeflediğimiz istihdam rakamı 7 bin kişi." açıklamasında bulundu.

İşe alımlarına pandemi döneminde de devam eden Turkcell, 2020 yılının sonunda toplam 7 bin kişiye istihdam sağlamayı hedefliyor.

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, dijital servisler başta olmak üzere şirket içindeki tüm departmanlarda ekipleri genişlettiklerini belirterek "Pandemi süreci bizim işe alım planlarımızda olumsuz bir etki yaratmadı, aksine 2020'nin ilk yarısında 3 binden fazla kişi Turkcell Grubu bünyesinde bizimle çalışmaya başladı. " değerlendirmesinde bulundu.

Halen Türkiye'nin yanı sıra yurt dışındaki grup şirketleri ile birlikte 22 binden fazla kişiye istihdam sağladıklarına işaret eden Erkan, "Bu yılın sonunda hedeflediğimiz istihdam rakamı 7 bin kişi. Amacımız bu rakama ulaşarak Turkcell ailemizi daha da büyütmek." ifadelerini kullandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Sayfa 539/890 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •