Sayfa 109/165 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 865 - 872 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Bu kagıt ayda bir tavana yaklasır dönerdi.Bunu yapanlarda 2 yıl ceza almışlar.Ben satmıştım Hateki geri alsammı diye bakıyorum prim yapmadı çünkü daha.Tabi yapmamış olması yapacağı anlamına gelmiyor.Hatta çıkışta çıkmayan düşüşte düşer diyede söz vardır.Bakıyorum 4.25 üstü kapanamıyor. Nezaman kapatır ozaman alıcam.

2. hısse haber beklıyor gorunumnde spekler cezalı gıbı gozuksede patronla dınışıklı oldugunu tahmın edıyorum hısseyekımse gırıp zamn kaybı yaşamak istemıyor mılletı bezdırmış 7 yıldır...saglıgınızı bozar k.yatırmcı dostu degıldır....

3. Yeni hafta yeni umutlar
    31 Mart Yerel Seçim anketimize bakmadan ve katılmadan geçmeyin derim...
    Çok ilginç sonuçlar var....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post3222246

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Habermi var ne oldu?
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

5.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Habermi var ne oldu?
    -10 milyondan +13 milyon kara geçti

6. Açığa satış miktarı fiili dolasimin %34 u diyor arkadasin biri yani 1.250. 000 lot eder ki piyasadan bu kadar lot nereden alacaklar merak ettim

7. Guzel pompalamıslr hısseyı bu sayfalarda...
    Adam 5 mılyon lot satıcam demıs gaza bak nasıl vermısler gazı...

Ah uc bes kurus kazanıcam dıye hısse alan yatırımcı.gozlerı cebınızde aman dıkkatlı olun.

8.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    açığa satış miktarı fiili dolasimin %34 u diyor arkadasin biri yani 1.250. 000 lot eder ki piyasadan bu kadar lot nereden alacaklar merak ettim
    hazırdır o alınacaklar emın ol.1.250.000 lot alacak olsalar su tahtada tahta tavan tavan gıder....
    Oglen bır ara baktım kademede 236 lot vardı...
    Merak etme o acıkcılar alacaklarınıda satacaklarınıda ayarlamıslardır bugunden..virman denen birsey var...virmanla ne acıklar kapanıyor bır gorsen ıkı dakıkada....

Sayfa 109/165 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •