Sayfa 59/1003 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Viop XXXVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,630
    Mesela bu arkadaşa çok dedim..O KADAR ISRARLI MESAJLARI YAZDI Kİ:

6 ekim 2021 de bıst100 en dip iken 1374 de
     Alıntı Originally Posted by mykskstar Yazıyı Oku
    ismim fuat.. Ben başladı demedim çok değil 7 8 seansta başladığında bu iş biter
    bunlar shortlar için olumsuz haberler orta vadede.. çok değil 2 haftada 35 bin puan istiyorum..gerisi sizin olsun
    bu kadar uzun yatay düzeltmelerin son bir silkeleme ile biteceğini düşünüyorum.. Geçmişte genelde böyle oldu.. 6 aydır güzel mal dağıtıldı.. 2 3 kağıtla piyasayı tutuyolarsa korkmak lazım
    2011 zirvesinden sonra yaklaşık 4 tepe oldu.. Hepsi tepeden yaklaşık yüzde 33 düzeltme yaptı.. 158 bin zirvesinin düzeltmesi de 106 107 binlere denk geliyor.. Spotta aşağı 25 bin puan civarı yolumuz olduğunu ama bunun çok kısa sürede 2 haftayı geçmeyecek şekilde olması gerektiğini düşünüyorum
    muhtemeldir.. 106 107 hatta 233 haftalık ortalaması en güçlü desteği 112 113 binlerde olası.. Dediğim gibi bu saatten sonra her düşüş abartı.. Ve abartı da finansal piyasaların doğası gereği 2 3 senede bir tekrarlanan bi döngü
    son 1 ayda çok güzel maliyet iyileştirdim.. Maliyetim şu an 1525.7 ye kadar yükseldi... Totalde 68 kısaya kadar çıktım.. Altın vuruşa kadar devam.. Spotta 148 bin hacimli kırılmadan düşüşün bittiğine inanmam.. Yeni trend için spotta 112 113 bine kadar çok kısa sürede gelecek altın vuruşu beklerim..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2. Tebrikler güzel uyarı..
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Borsanın -vobun okulu yok.bundan dolayı borsaya bulaşan herkes kısa zamanda kendini ehil olarak görür.

Hele yks de iyi bir derecesi varsa veya eğitimci ise veya kendine güven gazıyla büyümüşse , bu sanal güven hemen oluşur.

Biraz da başta kar etmişse değmeyin keyfine.Alır eline IŞIN KILICINI , ders bile verir.

bence ,en az 4 yıl düzenli kazanç sağlamış kimse değilseniz kendinize güvenmenizin zararı olur.

2007 nisandan beri aktif vobdayım.2 kere dibe vurdum.ve çok batan arkadaş gördüm(kendine özgüvenle battılar).

genelde trente ters paçal yapmanın sonu ALTIN VURUŞTUR.

HA ZATEN KİMSE DE TAKMAYACAK BUNLARI AMA OLSUN SÖYLEMEK İSTEDİM..

bence yıllarınızı voba vermemişseniz asla VOBA bulaşmayın.

hele MANTIKLI DÜŞÜNÜP PİYASAYI ANLAMAYA ÇALIŞIRSANIZ, size zarar olarak döner.(borsada mantıklı düşünen kaybeder, BABO)
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tebrikler sayın verge..ben ciddiye alıyorum dediklerinizi.. forumda bir kaç kişi ile uyuşur isem beklediğim hisse de net alım yapıyorum..
     Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Uyarıyı tam zamanında yapmışız...

Ama dinleyen, uyan olmuş mudur, sanmam...

4. Yav arkadaş şu furyaya niye katılmazsın yav..bildim bileli bir aykırılık
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kâr mı gördük ki yapıştıralım, akşama kadar zopa yedik
    İki gün işlem yapmam daha, asdass

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Mesela bu arkadaşa çok dedim..O KADAR ISRARLI MESAJLARI YAZDI Kİ:

6 ekim 2021 de bıst100 en dip iken 1374 de
    Benimde takıldığım arkadaşlardan biri bu forumdaş...
    Oldum olası stratejisini anlamadım ki zaten olduğunu da düşünmüyorum...
    Cümlelerde döngülerden ve bazı teknik kelimelerden bahsetmiş ve biran düşündürüyor açıkçası olaya çok hakim diye...

Lakin bir yerde kendini ele veriyor; silkelenmekten bahsetmiş...
    Altın kurallardan biri şudur ki; birisi silkelenme, malını kaptırma veya patron düşünsün onun daha çok malı var diyorsa, direk olay yerinden uzaklaşmak gerekir...

Bu saatten sonra dönsün dönmesin dediklerim değişmez çünkü viopta 7-8 Bin puan yiyen birisi kendine kolay kolay gelemez...

6.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Sindoma, dün de yüklü çıkış oldu GARAN' da, bugün de devam etti aynı şekil...

Kimdir, necidir bilmem, ama bana KCHOL' deki yüklü çıkışı anımsattı...

Bu çıkışın bittiği yerde GARAN +%5 görürsem şaşırmam...
    Dün 197 milyon ,
    bugun 154 milyon çıkış mevcut.

7.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Benimde takıldığım arkadaşlardan biri bu forumdaş...
    Oldum olası stratejisini anlamadım ki zaten olduğunu da düşünmüyorum...
    Cümlelerde döngülerden ve bazı teknik kelimelerden bahsetmiş ve biran düşündürüyor açıkçası olaya çok hakim diye...

Lakin bir yerde kendini ele veriyor; silkelenmekten bahsetmiş...
    Altın kurallardan biri şudur ki; birisi silkelenme, malını kaptırma veya patron düşünsün onun daha çok malı var diyorsa, direk olay yerinden uzaklaşmak gerekir...

Bu saatten sonra dönsün dönmesin dediklerim değişmez çünkü viopta 7-8 Bin puan yiyen birisi kendine kolay kolay gelemez...
    O buraya goy goya geliyor ,
    bana 35 .000 düşücek dedi pıst 100
    bende 2-3 hafta düşüş bekleme dedimdi.
    O zamandan beri yok.

8.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Yav arkadaş şu furyaya niye katılmazsın yav..bildim bileli bir aykırılık

Sabah yazdım ya abi, hanki tahtalar fışkıracak acaba diye, Kardemir ve şişe den biraz çerezlik yaptık, masadan züp züğürt kalkmadık yani, ordan aldığımızı viob palasına verdik

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 59/1003 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •