Sayfa 673/924 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ya mal kitleme operasyonu yada bzizm bilmediğimiz birşeyler oluyor bilançoya bakarsan oyun olduğu aşikar yakında çıkar kokusu İnşaAllah istediğimiz gibi artarda burada yıllanmış şarap gibi bekleyen benim gibi arkadaşlar zarardan kurtulur

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    fiyat diplerde mal kitleme mi olurmuş,tahtayı buraya getiren spekin maliyeti 2.50 tl

zamanında 4 yıl önce baska bir spek 2015 yılında 7 tl lerden malı kitlemiş, kacmiş gitmiş.
    aradan 4 yıl gecmiş başka bir spek tahtaya gelmiş ve malı 2.50 lerden toplamış
    ben böyle yorumluyorum.
    elbette bu yeni spekte zamanı gelince malı bir baskasına kitliycek

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    fiyat diplerde mal kitleme mi olurmuş,tahtayı buraya getiren spekin maliyeti 2.50 tl

zamanında 4 yıl önce baska bir spek 2015 yılında 7 tl lerden malı kitlemiş, kacmiş gitmiş.
    aradan 4 yıl gecmiş başka bir spek tahtaya gelmiş ve malı 2.50 lerden toplamış
    ben böyle yorumluyorum.
    elbette bu yeni spekte zamanı gelince malı bir baskasına kitliycek
    2.50 lerde olan hacimlemi malı toplamış kim satmış ki malı toplasın hemde zararına

3.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    2.50 lerde olan hacimlemi malı toplamış kim satmış ki malı toplasın hemde zararına

bilmiyorum ki ortak, mal toplanmadıysa buralara cıkartırlarmı hiç
    demek ki satan olmuş
    bunca yıl borsadayım mal toplanmadan ve ky nin elinden malı almadan yükseltmezler, genelde böyle oluyor.
    bak bi eregliye THY ye aselsna emlaka kardemire ky kırım kırım kırılıyor

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ya mal kitleme operasyonu yada bzizm bilmediğimiz birşeyler oluyor bilançoya bakarsan oyun olduğu aşikar yakında çıkar kokusu İnşaAllah istediğimiz gibi artarda burada yıllanmış şarap gibi bekleyen benim gibi arkadaşlar zarardan kurtulur

Önceki hafta bir yazı yazmıştım..
    2,7'lerden hacimli çok güzel mal aldılar..3,5'lere geldiğinde net satmak istediklerini ama alıcı bulamadıklarını bu nedenle 4'ün net hedef haline geldiğini yazmıştım..
    10 bin lot mal al buradan hızlıca 10 birim aşağıda görürsün..Tahtayı takip ediyorum..Cuma günü 3,4 yapıp oradan 3,7 oldu
    Tabi gidiyor diye atlayanlar oldu hemen verdi aşağı bugün ise çok kağıt eksiyken sürdü çünkü dikkat çekip gidiyor diyenlere geçirmek istiyor..
    Bilanço zaten zarar
    Alıcı bulamıyor ve sürdükçe sürüyor şu an konu bu..Malı verdiği anda zaten tekrar hızlıca 3 altına gelecek ama şu an zor çünkü mal satamıyor

5. güzel özetledi b_g arkadaşımız

tahtanın spekisi mecbur alıcı cekene kadar yukarı sürecek

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    güzel özetledi b_g arkadaşımız

tahtanın spekisi mecbur alıcı cekene kadar yukarı sürecek
    Daha da basitleştirebilirim
    Türkiye'nin en büyük Avrupa'nın sayılı devlerinden geçen yıl 1,28 lira temettü vermiş Ereğli her gün düşüyor, SASA gibi temettü, bedelsiz vermiş, yatırımlarını tamamlamış bir kağıt cuma günü 6,30 iken mal verme sonucu 5,8 oluyor bugün..
    Temettü, bedelsizi olmayan, berbat yönetilen, zarar açıklayan, hiç bir beklentisi olmayan gubrf her gün gidiyor
    Ah sana bir sokuştursam borsası, ya yersen işte
    1 lira vermem he vallahi ha billahi

7. ben seni anlıyorum ama sen beni anlamıyorsun dostum.
    mesela,
    ereğli gecensene bilmem ne kadar temettü vermiş,şirket bilmem ne kadar kar etmiş, bizim borsada buna para vermiyorlar.türkiye nin en büyük avrupa nın sayılı devleri arasında şirket kapı gibi diyip bistteki yatırımcı ereğliyi 9-10 TL den alıyor, sonra ne mi oluyor. uzun vadeli yatırımcı oluyor. senet fiyatı 6 TL olmuş yüzüne bakan yok...
    Ama gübre öylemi, bilanco zarar yazmış, temettü neyim vermemiş. millet düşşede 2.5 TL den alsak diye bekliyor.
    niye, cünkü cok ucuz.
    hangi hisse olursa olsun bistte alacağın senet önce ucuz olucak, daha fazla düşecek yeri kalmayacak.
    başımdan gecen bir olay anlatayım sana
    daha önce, eskiden thy cok düşmüştü 9-10 TL den 6-7 TL ye düşmüştü 2016 yılında. 7 TL den almaya başladım ben aldım o düştü ben aldıkca bastılar, onlar bastıkca ben aldım 6 TL den adamlar baskıya devam etti 5 TL altına düştü yine aldım 4.85 leri gösterdiler. dedim herhalde thy battı, neyse öyle böyle tahta yükselmeye basladı. tekrar 6 tl oldu korkan ky biraz zarar azalttığını görünce satmaya basladı sonra 7tl oldu herkes hisseden kurtulmaya basladı sonra 8 TL oldu. bende sattım malları sonra 9 TL oldu tüh dedik ama tekrar alamadık sonra 10 oldu 11 oldu derken 19 TL yi gösterdiler...nasipten öte köy yok. Herkes sabrı kadar kazanıyor.. thy 9 TL olursa tekrar almaya başlıycam
    sonra baska bir olay daha anlatayım. vestel aldım 7 TL den ben aldım o düştü 6 tl den aldım yine düştü aldıkca düşürdüler.cokta eski bir olay değil gecen sene oluyor bu 5.25 e kadar vurdular. sonra yükselmeye basladı 6 oldu millet senetten kurtulmak için sabırsızlanıyorum, sonra 7 oldu ky satmaya basladı. sonra 8 oldu 9 oldu 10 oldu bende cıktım. sonra 11 oldu tüh beee dedik sonra 12 oldu 13 oldu 14.50 yi gördü. vestel 8 TL olursa yine almaya başlarım.
    ereğli de 4 TL olursa almaya başlarım.
    kısacası.
    ucuz mal bulursam herzaman alırım abi

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ben seni anlıyorum ama sen beni anlamıyorsun dostum.
    mesela,
    ereğli gecensene bilmem ne kadar temettü vermiş,şirket bilmem ne kadar kar etmiş, bizim borsada buna para vermiyorlar.türkiye nin en büyük avrupa nın sayılı devleri arasında şirket kapı gibi diyip bistteki yatırımcı ereğliyi 9-10 TL den alıyor, sonra ne mi oluyor. uzun vadeli yatırımcı oluyor. senet fiyatı 6 TL olmuş yüzüne bakan yok...
    Ama gübre öylemi, bilanco zarar yazmış, temettü neyim vermemiş. millet düşşede 2.5 TL den alsak diye bekliyor.
    niye, cünkü cok ucuz.
    hangi hisse olursa olsun bistte alacağın senet önce ucuz olucak, daha fazla düşecek yeri kalmayacak.
    başımdan gecen bir olay anlatayım sana
    daha önce, eskiden thy cok düşmüştü 9-10 TL den 6-7 TL ye düşmüştü 2016 yılında. 7 TL den almaya başladım ben aldım o düştü ben aldıkca bastılar, onlar bastıkca ben aldım 6 TL den adamlar baskıya devam etti 5 TL altına düştü yine aldım 4.85 leri gösterdiler. dedim herhalde thy battı, neyse öyle böyle tahta yükselmeye basladı. tekrar 6 tl oldu korkan ky biraz zarar azalttığını görünce satmaya basladı sonra 7tl oldu herkes hisseden kurtulmaya basladı sonra 8 TL oldu. bende sattım malları sonra 9 TL oldu tüh dedik ama tekrar alamadık sonra 10 oldu 11 oldu derken 19 TL yi gösterdiler...nasipten öte köy yok. Herkes sabrı kadar kazanıyor.. thy 9 TL olursa tekrar almaya başlıycam
    sonra baska bir olay daha anlatayım. vestel aldım 7 TL den ben aldım o düştü 6 tl den aldım yine düştü aldıkca düşürdüler.cokta eski bir olay değil gecen sene oluyor bu 5.25 e kadar vurdular. sonra yükselmeye basladı 6 oldu millet senetten kurtulmak için sabırsızlanıyorum, sonra 7 oldu ky satmaya basladı. sonra 8 oldu 9 oldu 10 oldu bende cıktım. sonra 11 oldu tüh beee dedik sonra 12 oldu 13 oldu 14.50 yi gördü. vestel 8 TL olursa yine almaya başlarım.
    ereğli de 4 TL olursa almaya başlarım.
    kısacası.
    ucuz mal bulursam herzaman alırım abi
    Vestele 8ede girme verme operasyonu oradada başlar 2-3 ay içinde. beraber kurtulduk bak bende girmiyorum 5.25 görmüş hisse
    sonra 14 olmuş investingde okuyorum adamlar 12-den 13den aldılar zamanında borsada alırken kazanırsın arkadaş ötesi yok .bence sende bende 7den girelim nasılsa oraları görecek sonunda

Sayfa 673/924 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •