Sayfa 340/997 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Hiç kaybetmeyen sürekli kazanan kişilere hayranım. Borsa da kazanıyor oradan çıkıyor dolar alıyor kazanıyor ben beceremiyorum
    opule opule opmeyi ogreniyorsun , bizde ufuruk yok ; gecmis iletilerime bakip gorebilirsin ve sepet nedir nasil yapilir gibi mevzulara biraz egilirsen zamanla sen de sirinleri gorebilirsin..
    iletiler orda duruyor incele gel sonra konusuruz ustune..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Borsaya paramızı en az 20 30 a katlamak için giriyoz savaş bey para kazanmak için değil.. Kartopu etkisi için zaman lazım..
    valla eskidenmis o katlamalar , simdi cok zor..
    ben 7.50 den beri fenerdeyim , yinede al sat mevzusundan yatirdigim parayi ikiye katlayamadim..
    geccen o isleri, keske yapabilsek..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    opule opule opmeyi ogreniyorsun , bizde ufuruk yok ; gecmis iletilerime bakip gorebilirsin ve sepet nedir nasil yapilir gibi mevzulara biraz egilirsen zamanla sen de sirinleri gorebilirsin..
    iletiler orda duruyor incele gel sonra konusuruz ustune..
    Carry tradelere her zaman saygı duymuşumdur..başarılarınızın devamını dilerim...
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

17 senelik üyeliğim var. Gönderileri okuyorum hiç kaybetmiyorsun hayranım böyle kişilere dedim. Yaran yoksa alınmana gerek yoktur.

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    valla eskidenmis o katlamalar , simdi cok zor..
    ben 7.50 den beri fenerdeyim , yinede al sat mevzusundan yatirdigim parayi ikiye katlayamadim..
    geccen o isleri, keske yapabilsek..
    Fenerbahçe maalesef tuvalet kağıdı olur borsada..biz kar eden, bunu yatırımcısı ile paylaşan, devamlı büyüyen, en önemlisi dürüst yönetim anlayışına sahip hisselere ömrümüzü adıyoruz tüpraş gibi ford gibi tofaş gibi
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

6.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    17 senelik üyeliğim var. Gönderileri okuyorum hiç kaybetmiyorsun hayranım böyle kişilere dedim. Yaran yoksa alınmana gerek yoktur.
    Eski üyesiniz kmx i bilirsiniz..burdan onun disiplinini benimseyen dostlara selam olsun

7.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Hiç kaybetmeyen sürekli kazanan kişilere hayranım. Borsa da kazanıyor oradan çıkıyor dolar alıyor kazanıyor ben beceremiyorum
    Siz o fıkrayı bilmiyor musunuz yoksa? hani yaşlı adam doktora gider,ıkına,sıkıla doktor bey kahvede benim yaşıtlar anlatıyor her gece o işi yaptıklarını bende ayda bir anca yok mu bu işin bir kolayı diye sorar? doktor ;atın sizde der,adam şaşırır ne atayım? atmakta sıkıntı yok siz normal yaşantınıza devam edin ama kahvede atın gecede iki üç diye hiç derdiniz kalmaz der..

Yani sözün özü,öyle her dalda kazanan adam burada laklakla zaman kaybetmez,gülünüz geçiniz..

8. 07 Ekim Pazartesi 21:38 PENTAGON SÖZCÜSÜ: TÜRKİYE'NİN BÖLGEDE KOORDİNASYONSUZ UÇMASI İMKANSIZ HALE GELİYOR - HT

07 Ekim Pazartesi 21:37 PENTAGON: TÜRKİYE SURİYE'DE HAVA GÖREV EMRİNDEN ÇIKARILDI - HT

07 Ekim Pazartesi 21:36 PENTAGON: (SURİYE KONUSUNDA) TÜRKİYE'YE GÖZLEM VE KEŞİF BİLGİLERİ VERİLMEYECEK - HT

sadece karadan bu iş olmaz...çok şehit verilir...

Sayfa 340/997 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •