Sayfa 500/899 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Bu sekilde olmasin yanliz mahkemeniz. TEB'in kottan cikarilacagi tarih 1 senedir biliniyordu.

Adam cayini icerken bir hisse alayim demis. Ne alalim, 2 senedir 2 lira fiyatta olan TEB son 2 gunde 5.40 oldu, onu tavandan alalim.

Ertesi gun bir de tavan gormus ustelik, hisse 6.

Ama borsa kotundan cikti, tavani kursaginda kaldi. Cagri fiyati 2 lira. Muahahahaha.

Yok saka yapiyorum, Kulcunun yatirimcisi UV yatirimci, kumarbaz degil.

8-04-2015, 23:23 #684
    komando1971

T.E.B Mağdurları. Buyrun geç kalmadan.harekete geçelim..dava açıp.hakkımızı arayalım.özelden gerekirse cep tlf..vereceğim.saygılar bu konuda ciddiyim..benim avukatım var ev kredisi dosya masrafinı.6 ayda geri aldı.pazartesi bi danışacağım.bizden para talep etmez kazanırsak karşitaraftan..tahsil ediyor..
    18-04-2015, 23:36 #685
    komando1971

Şayet bu işte hukuken haksızlık yapıldıysa ulusal basına verririz.veya böyle bi olaydan dolayı ky.mağdur olduğunu bu nedenden dolayı mahkemeye verdiğini duyurup. borsa istanbulun da TEB.sınin da başı ağrır.aleme reklam olur..duyarlı küçük yatırmcılarının mesajlarinı bekliyorum..özel mesaj atabilirsiniz..
    20-04-2015, 09:17 #710
    komando1971

16..Nisanda tahtası kapanacak diye herhangi bir açıklam yok..bu yüzden Mahkemeyi kazanırız.diye düşünüyorum..tekrar yazayım.bi dilekçe..avukata vekalet..300 tl mahkeme masrafı..zaten burda TEB..bi avukatı var.çok savunuyor..mahkeme diyince..döktürüyor..hiç bişey yapmasanız da savcılığa suç duyrusunda buluna bilirsiniz.
    TEB..ve bist..bizi dolandırdığını düşünüyorum diye..sebebi 16 nisan da tahtasının kapanacağını belirtilmemesi..
    21-04-2015, 20:02 #738
    komando1971

Bir gün sabah kalkıyorsun biste işlem gören hisselerden birini alyorsun 16 nisanda tahtası kapanyor.sonra adın kumarbaza çıkıyor..adaletmi bu .şikayetimi bis..tekrar tekre imel atarak belirtiyorum..15 nisanda hisse al 16 nisan da bigün sonra tahta kapansın yüzde 200 zarar..hangi kitapta yazar..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Teyit etmedim. Itiraz olarakta gorme. Sise gruplarinin kanundan once aldiklari birlesme karari sayet kanun ciktindan sonra tamamlanirsa son cikan mevzuata gore islem tesis etmeleri gerekir. Biz kanun cikmadan once birlesmeye basladik ondan dolayi daha onceki mevzuat buydu diyemez kimse. Yani isin ozu birlesmeden once kanun yani mevzuat cikarsa sirket birlesmelerindeki degerlemeye iliskin şişe grubuda buna uygun degerleme yapmak zorundadir.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    E şimdi benim yukarida yazdigimi bir oku. Bu kadar cevaba alıntıya gerek de kalmayacakti.
    Ne diyorum, yönetim kararı meclis tasarısından önce alındı şayet DEĞERLEME VE AYRILMA ISLEMLERI DE tasaridan once başlarsa hukuk geriye işlemez diyorum bunun neyine itiraz ediyorsun.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    E şimdi benim yukarida yazdigimi bir oku. Bu kadar cevaba alıntıya gerek de kalmayacakti.
    Ne diyorum, yönetim kararı meclis tasarısından önce alındı şayet DEĞERLEME VE AYRILMA ISLEMLERI DE tasaridan once başlarsa hukuk geriye işlemez diyorum bunun neyine itiraz ediyorsun.
    Ben de geriye dogru islemez olarak biliyorum da... Ilk karar yeterli olmaz mi? Yani baz olarak ne alinacak, GK karari mi?

Orda ekstra birsey yok zaten. Once 30 gun AORT aliniyordu, SPK bunu AORT ve Degerleme Raporunun yuksek olani olarak degistirmisti.

Ama bu degerleme raporlarinda da neyin baz alinacaginin da muallakta kalmamasi lazim. %50 PD + %50 INA mantikli gibi.

Arkadasimiz da Sise yatirimcisi, o yuzden mahkemeye karsi cikiyor demis.

Tam tersine arkadasim, ben de birlesmelerinin taraftari degilim. Halka arzda bile borsanin en fazla ortakli sirketi olan Soda'nin 300 bin ortagi bugun 1 milyon olmustur. Onlarin hepsi gelecek Sise'ye, orta-uzun'da surundurecek yine bu yuku azalana kadar, ancak uzunun uzununda kazandiracak. Ben de oyle uzunun uzunu yatirimci degilim ki. Birlesmelerini istemiyorum, Sise zaten tirtikliyor bunlari, karistirmalarina gerek yok. Ama mahkemelerle ugrasmak yerine, bana verilen ayrilma hakkini kullanacagim gerekirse.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ben de geriye dogru islemez olarak biliyorum da... Ilk karar yeterli olmaz mi? Yani baz olarak ne alinacak, GK karari mi?

Orda ekstra birsey yok zaten. Once 30 gun AORT aliniyordu, SPK bunu AORT ve Degerleme Raporunun yuksek olani olarak degistirmisti.

Ama bu degerleme raporlarinda da neyin baz alinacaginin da muallakta kalmamasi lazim. %50 PD + %50 INA mantikli gibi.
    Tasarı ne zaman kanunlasir bilmiyorum, değerleme ne zaman gelir onu da bilmiyorum. Hangisi erken gelirse bağlayıcı olan o olacaktır. Hoş adil fiyat nedir o da belli değil. Ben açıkçası son 30 günlük fiyatı hiç düşünmüyorum bile desem yeridir. Bekledigim değerleme. Önemli olan o benim için..

Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

6. Kanun geriye dönük işlemezde burası türkiye emeklilikte yaşa takılanlar ordusu nedwn oldu kanun geriye dönük işledi ondan.ayrıca yönetmelikçıkacak orda bu kanun 1.1.2020 tatih itibariyle uygulanır diyebilir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by cancan5001 Yazıyı Oku
    Kanun geriye dönük işlemezde burası türkiye emeklilikte yaşa takılanlar ordusu nedwn oldu kanun geriye dönük işledi ondan.ayrıca yönetmelikçıkacak orda bu kanun 1.1.2020 tatih itibariyle uygulanır diyebilir.
    Sözün bittiği yer. Arkadaşım hukuk geriye islemez denen şey işte 1.1.2020 diyemez denmesidir.

Neyse ben bu tartışmadan çekilme kararı alıyorum ayrılma bedeli olarak da herturlu rakamı kabul ederim. Bu nedir allah aşkına.

Birlesme karari aldilar birlesme tamamlanmadi veya bir deger ortaya konularak gerceklesmedi. Birlesme tamamlanmadan kanun cikarsa yeni kanuna gore degerleme yapacaklar. Cunku ozel kisilerin kendi aralarinda aldiklari kararlar devleti baglamaz. Devlet birlesmeyi kanundan once mi sonra mi tamamladin ona bakar.
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 500/899 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •