Sayfa 45/46 İlkİlk ... 3543444546 SonSon
Arama sonucu : 367 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Moratoryum Resti

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    bu isc alim satimlarina bakarak...

ayiligimi bekle gore cevirdim...boga olamadim henuz s400 meselesi yuzunden...

ama bu isc islemleri endeks icin cok olumlu pozitif tuyolar veriyor...

seyirci moduna gectim...s400 gelismelerine gore simdilik seyirci modunda bakacam...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    isc blok alimlari uzun bi ralli oncesindeyiz basindayiz izlenimi veriyor...

bu kadar yuksek tl faiz varken efes holding 21 milyon lot...ve 130 milyonluk diger satislari bok blok alanlar...illaki %10-20 icin almamislardir...bu kadar parayi baglamamislardir...diye dusunuyom...

ama ah s400...elimi kolumu bagliyo...malsiz culsuz...seyrediyos...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

3. bence s400 fiyatın içinde... sadece geldikten sonra abd yaptırımları devreye sokarsa o zaman iş biraz değişir... netice abd nin de bizden vazgeçeceğini sanmıyorum. millet de patates kuyruğuna bir daha girmez. tanzim yüzünden kaç belediye kaybedildi.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by Trumpist Yazıyı Oku
    bence s400 fiyatın içinde... sadece geldikten sonra abd yaptırımları devreye sokarsa o zaman iş biraz değişir... netice abd nin de bizden vazgeçeceğini sanmıyorum. millet de patates kuyruğuna bir daha girmez. tanzim yüzünden kaç belediye kaybedildi.
    caatsa nin fiyatin icinde oldugunu dusunmuyom...ama endeks rakamlari ve alim satim islemleri diyoki...cok net olarak caatsa olmayacak...
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    PISKOPAN, seçim yenilgisi sonucu kendini zayıf hisseden tayyip, G20 zirvesinde trumpın ayaklarına kapanacakmış diyorlar. Kulislerde konuşuluyor, hacı hüsrev, ulus, karaköy, tepecik, basmane bu söylentilerle dolup taşıyormuş.
    Gerçekleşirse, boğa olmakta biraz geç kalabilirsin.
    Yada notr kalmakla iyi etmişte olabilirsin.? Kim bilebilir ki.?
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    PISKOPAN, seçim yenilgisi sonucu kendini zayıf hisseden tayyip, G20 zirvesinde trumpın ayaklarına kapanacakmış diyorlar. Kulislerde konuşuluyor, hacı hüsrev, ulus, karaköy, tepecik, basmane bu söylentilerle dolup taşıyormuş.
    Gerçekleşirse, boğa olmakta biraz geç kalabilirsin.
    Yada notr kalmakla iyi etmişte olabilirsin.? Kim bilebilir ki.?
    boga olmak icin...110k bile gec degil...bence...
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    ve dikkatimi ceken bi baska bisi de...

bayram oncesinden beri olan yukseliste...

kaatlar secilerek yukseldi...ozellikle bankacilik...

bu yukselis feyk olsa idi...endekse etkisi olan thy tupo eregli bu yukseliste zayif kaldilar...feyk olsaydi onlari da guzel yukseltebilirlerdi...aganin elini tutan yok...

sanki feyk degil...secici olarak bilincli alimlarla yukseltildi...sanki...sesli dusunuyom...
    ...ytd...by beybaba

8. beybabam senin lafındı galiba.. "Bakkal Hesabı" benim hesaba göre endeksin hakkı 2 cent = 115.000... hade benjamin 5,50 ye düşse 110 eder ki... bu da eyi para bırakır... bu nedenle malsız da yatamıyorum... rahmetli amcamın tabiriyle yastık yapıp yatıyorum...

Sayfa 45/46 İlkİlk ... 3543444546 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •