Sayfa 341/570 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    1- Temettü hak kazanımı yarın kesinleşiyor. Yani bugün kapanıştan önce hissen varsa (ve satmazsan) yarın sabah temettü hakkını kazanmış oluyorsun
    2- Yarın ya da devam eden günlerde hisseni satarsan da yine hakettiğin temettüyü alacaksın
    3- Yarın açılışta temettü ödenmiş gibi fiyat düşerek açılacak.
    4- Devletin kısıtlamalarından dolayı temettün 1 Ekim'de ödenecek (yarın satsan bile geçerli)
    5- Vade farkı ödenmeyecek (şirket daha önceden açıklamıştı)

Başka soru?
    Çok sağol bende tamda bu yüzden bugün sattim. Daha temettu düşmeden. Biraz ucuz gitti. 22.56 ama 0.36 kr gelir vergisi cebimde kaldi arti temettuyu de 3 ay boyunca kullanırım simdilik baska endesk 30 kağıtlarını aldim yarin yine afese gelirim. Umarım sabah gap li açmaz. Efeste uzuncuyum. Cok ucuz hisse

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bahadir37 Yazıyı Oku
    Paylaşımınız için teşekkürler bahadır bey.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. akd son hali

4. Temettü almak için bugün hisse alan varmı aramızda?
    Bence bir çok kişi bu gün satmak için aldığı malı verdi, hepsini vermediyse bile yarısını verdi.
    Şimdi tekel bayiinden geldim. Tuborg ta mal sıkıntısı var. Mal gelmiyor diyor. Bulunduğunuz illerde tekel bayilerine bir sorun derim tuborgta mal sısıntısı var mı yok mu.
    Efes +1 İzmir'de satışa sunulmuş benim görüştüğüm kişiler çok beğenmiş bu bira tutar diyorlar. İzmir'de tanıdığınız varsa sizde sorun derim.
    Yurt dışı bira pazarı nasıl bilgim yok ancak Türkiye'de pandemi öncesinden pek farklı değil yurt dışında da aynı olduğunu tahmin ediyorum. Rusya ve ukraynadan gelmeyen turist fazlasıyla evinde içecektir. Ruble kurunun yüksek olması yabancı para çevrimine olumlu etki yapacaktır.
    Benim beklentim 21,70 TL'nin altına salmayacagı yönünde. Nede olsa yeni katılanlar F/k , p/d ye pek bakmıyor. Alanada satanada hayırlı olsun. Yt değildir

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar şimdi yarın ki açılışımız 21.21 TL değil mi?Yanlışsam düzeltin lütfen.

6.  Alıntı Originally Posted by visbreaker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şimdi yarın ki açılışımız 21.21 TL değil mi?Yanlışsam düzeltin lütfen.
    Brüt oran üzerinden düşer hisse fiyatı net oran üzerinden değil. 22,72-1,774 = 20.946 fiyattan yarın sabah işlem görmeye başlayacak.

7. Orcik bey ,,,

D+1 kokusuz içimi güzel lezzetli

Bir-çok bira denedim yurtdışı yurtiçi

Avrupa standartları üstünde diyebilirim bu kalite 10 tl bira
    Bedava ( izmirde fiyat 9.75

Izmır büfelerinde d+1 giydirme

Tanıtımda mevcut , satışları arttıracağını düşünüyorum

Bira demek tuvalet demektir

+1 de böyle bir durumda yok

Bana gore tam puan kalite acısından

Sayfa 341/570 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri