Sayfa 36/50 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    500 milyon dolarlık kripto para vurgunu! Borsayı soydular...,

Japonya merkezli bir kripto para borsasına saldıran bilgisayar korsanları, 534 milyon dolar değerinde kripto parayı kendi hesaplarına aktardı.BBC'nin haberine göre, Coincheck sistemlerini hackleyen bilgisayar korsanları, 534 milyon dolar değerindeki kripto parayı kendi hesaplarına aktardı.Siber saldırının ardından, Coincheck, Bitcoin hariç tüm kripto para birimlerine ait işlemleri dondurdu.

http://www.haberturk.com/500-milyon-...ydular-1814427
    cold walletin önemi....

2. kayıp-kaçak olacak..crypto dünyası henüz bebek, ayaklarının üzerinde durmaya çalışıyor. düşe kalka çıkacağız biz bu yokuşu .. COLD WALLET herkesin ilk tercihi olmalı

3.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    kayıp-kaçak olacak..crypto dünyası henüz bebek, ayaklarının üzerinde durmaya çalışıyor. düşe kalka çıkacağız biz bu yokuşu .. COLD WALLET herkesin ilk tercihi olmalı
    btc lerim ve dogelerim cold wallette buz gibi yatıyorlar. bu sene çinde köpek yılı yani DOGE yılı,doge 1$ olunca satacağım. btc lerle 5 sene sonra saray yaptıracağım yannız benimki kaçak olmayacak.

4. 3000 lerde iken alınmaz zırvalık vs dedim 5-6 bin oldu kesin patlar dedim 10 bin oldu asla almam dedim 14 bin oldu aldım
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

5.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    ... evet.. cash dolarlar.. asagida yazili crypto coin'lerle takas edilmistir..
    ETH: 4...5280.40(USD)
    DASH: 5.. 5392.55(USD)
    XRP : 2400..4392(USD)
    BCH : 2.....4903(USD)
    LTC : 22....5249.86(USD)
    .....banucan'ın seyir defteri... total yatirim tutari.. :25.217.81(USD)..
    2.500.000 adetine 13240 (USD) odeyerek satin aldigimiz dogecoin'leride ilave edersek. 38.457. 81(USD) rakamina ulasiyoruz... tanesi 10.000(USD)'den alınmış ve satilmamis/asla satilmayacak 6 Bitcoin(BTC) bu hesaba dahil edilmemistir..dileyen edebilir..
    BTC leride hesaba ilave edersek (6 tanesi 10.000 dolardan) 98000 dolarlık yatırım 60.000 dolara düşmüş durumdadır..

Daha da ne olacağı belli değil..
    Banucan yine iyi ..

Parasını double yapıp ardından gaza gelip altcoin lerde batıp anaparanın 4 de birine düşmüş (2 hafta önce idi şimdi daha da düşmüştür) 3-4 tane adam biliyorum..

Yanılmıyorsam 3.85 maliyetli dolarlarını da 10 ocak da 3.77 lerden zararına satmış idi..

6.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    BTC leride hesaba ilave edersek (6 tanesi 10.000 dolardan) 98000 dolarlık yatırım 60.000 dolara düşmüş durumdadır..

Daha da ne olacağı belli değil..
    Banucan yine iyi ..

Parasını double yapıp ardından gaza gelip altcoin lerde batıp anaparanın 4 de birine düşmüş (2 hafta önce idi şimdi daha da düşmüştür) 3-4 tane adam biliyorum..

Yanılmıyorsam 3.85 maliyetli dolarlarını da 10 ocak da 3.77 lerden zararına satmış idi..
    ... 3.8512..sattıgım dolarların malitet fiyatı buydu.. ..crypto portföy aynen soguk kasalarda duruyor. satanlar için yolları açık olsun. belirttigimiz gibi. her bünye ve bütçenin yolculugu degil bu crypto dünyası.

7. Sanal para mantık olarak insanda neden olmasın diye düşündürüyor ..Zaten para sanal değil mi..
    Dolaşımdaki para kayıttaki paranın ne kadarı allah aşkına..

Ben dün internet üzerinden bir şey aldım..
    Benim hesaptan sitenin hesabına para aktarımı oldu..

Oldu mu??

Gidip o parayı çekmedi ise site sahibi , nakit olarak aslında bi halt olmadı..
    Misal site yönetici benden gelen sanal para ile elektrik borcunu internet üzerinden ödedi belkide..

Bu teknolojik alt yapısı ile crypto paralarda gelecek yok..

İleride bu crypto lara 1. nesil denecek..

Bu deneme idi..

İkinci nesil crypto larda bu crypto lardaki sorunları çözerlerse ilerleyebilirler..
    Ama kötü bir adım atıldı..

Güven kaybı yaşandı..

2. nesil olur mu bilemiyorum..

12,000 civarı (çıkışta) sattığım bitcoinlerin bir kısmını 6,500-7,500 USD arasında kısa vadeli geri alıyorum.
    6,500 altları stop.

ilgilendiğim nokta 7400+- aslında. hala bir piyasa varsa uzun vadeli kritik bir yer burası.

Sayfa 36/50 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •